Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tegyek az ellen, hogy...

Hogyan tegyek az ellen, hogy hülyének nézzenek a német kollégáim?

Figyelt kérdés

Másfél éve élek Németországban, call center után második munkahelyemen dolgozom, ahol még elég új vagyok. A beszélgetésekhez nem sokat szoktam hozzászólni, csak figyelek és hallgatok, mert egyszerűen nincs mit hozzátennem. Ha szakmai feladatot kell megoldani azért kérdezek mindig vissza, hogy mindent jól értettem e, hogy a későbbi hibákat kiküszöböljem. HA elsőre mindent felfogok akkor is visszakérdezek általában, csak hogy tuti helyesen csináljam a dolgom.


Értem, hogy mit csinálok, két idegennyelven dolgozom és nem is vagyok rossz benne de egy kisfőnököm ezek ellenére is úgy gondolja, hogy buta vagyok.


Hogyan tegyek ez ellen?



2020. jan. 19. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Valoszinuleg nem csipaz teged ez a majom, vagy tenyleg butanak nez.


Egyik megoldas az ha bizonyitod, hogy nem vagy hulye es (sajnos) eleg valoszinu hogy azt is el kell erned hogy csipjen.

2020. jan. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hosszú távon tényleg fárasztó ha valaki nonstop visszakérdez

amugy ha hibázol akkor kirugnak vagy mi?!

2020. jan. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Vagy talán mindent visszakérdezni is túlzás, mert olyan benyomást is kelthet, mintha nem értenéd.
2020. jan. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem rúgnak ki a hibáért, de a hiba plusz munkát szül az egész csapatnak
2020. jan. 19. 22:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Hagyjad, hadd nézzen butának, nem baj az, ha underestimate téged (nem jut eszembe), mert a végén nagyon meg fog döbbenni!
2020. jan. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Alábecsül, ez volt az
2020. jan. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
A németek általávan mechanikus robotok. Túl fejlettlenek, és egyszerűek ahhoz, hogy komplexebben gondolkodjanak, így egymástól is azt szokták meg, hogy csaj egyetlen egy módon lehet értelmezni egy szöveget. Ezért lehet ez. A visszakérdezéseket nem képesek annak látni, ami, egy magasabb szibtű gondolkodásnak, hanem azt hiszik értetlen vagy. Engedd el ezeket. Ők csak azért nem hibáznak, mert a feletteseid is egyszerű véglények, akik az ovis kommunikációs szinten túl nem haladtak tovább, mint a németek 95%a.
2020. jan. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
5 es fel eve elek itt, de arra mar reg rajottem hogy a nemeteknel kevesebb hulye van. 5szor elmondanak valamit, mert azt hiszik ostoba vagy, pedig jelzem nekik hogy oke, ertettem. erre elmondja meg 2szer. es rajottem azert, mert ok maguk a hulyek, maguknak is el kell mondjak vagy 20szor. a nejem korhazi ausbildungot csinal, kulfoldi letere elsore megert mindent, mig a nemetek csak tatjak a szajukat. ugyanez volt a grundschule is. a fiam az elso 2-3 evet vegig unatkozta, azt csak neha lesett hogy ez most komoly. a nemeteken latszik hogy kattog neha a fogaskerek. egy temaban lehet hogy jo kepzest kaptak, vagy egy szakmat jol megtanulnak, de komplex, osszetettebb dolgokban meghalnak.
2020. jan. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a németek annyira ostobák, mégis nekik van az egyik legfejlettebb gazdaságuk és legmagasabb életszinvonaluk a világon. Mi magyarok meg robbant tehetségesek, meg szuperokosak vagyunk. De akkor a gazdaságunk miért nem tükrözi ezt? Ostoba nép a magyar, magát dicsőíti alaptalanul. Utálom, hogy magyarnak születtem!
2020. ápr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!