Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehet ennyire szélsőséges...

Hogy lehet ennyire szélsőségesen gondolkozni az olvasásról?

Figyelt kérdés
Párom családjában senki nem olvas rajta kívül. Rendesen rosszul vannak, ha látják hogy én olvasok. Mondják hogy tegyem már el meg hogy ugyan mire jó, mit élvezek ezen? Nyilvános helyen is ha előveszem a könyvemet, úgy néznek mintha ufo lennék.
2020. febr. 22. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyre kevesebben és kevesebbet olvasnak, lassan az lesz a szélsőséges, aki olvas.
2020. febr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én úton útfélen olvasok, van egy e-bookom, és nem szoktak megnézni.

Pedig elég fura a mai időkben egy ilyen technológia, amin mást nm is lehet tenni, csak olvasni.

2020. febr. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De amikor velük vagy olvasol?
2020. febr. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen. Mikor mondjuk ebéd után az egész család letelepszik a tévé elé és nyomkodja a telefont, akkor van hogy előveszem.
2020. febr. 22. 12:31
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég proli családnak hangzik. Nézzék akkor a Retek klubot, és igyák a sörüket a kanapén, nem tudsz mit csinálni velük! Szerintem minél kevesebbet töltesz azzal a családdal, annál több agysejted marad életben!
2020. febr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!