Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire vagy hajlamos szélsős...

Mennyire vagy hajlamos szélsőségesen gondolkozni politikailag?

Figyelt kérdés
Legtöbben a politikai középhez sorolják magukat a választók 87%-a, ennek ellenére a gyakorlati gondolkodásban hajlamosak vagyunk szélsőséges nézeteket megfogalmazni egy kisebbségre (roma, zsidó, arab) vagy bevándórlókra. Sokszor pedig hétköznapi kérdésekre. Mennyire szoktál te is ebbe az irányba elmenni ? Észreveszed-e ezt és ilyenkor nem korrigálod-e magad?
2015. aug. 26. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem sorolom magamat középre, és vannak értékeim amik nem szélsőségesek. Viszont hajlamos vagyok szélsőségesen gondolkodni, de nem a céljaimban hanem azok megvalósításának eszközei terén.
2015. aug. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Én sem sorolom magam a középhez. És igen, problémám van pl a romákkal, de nem az összessel, csak azokkal, akiket mi tartunk el, mert dolgozni nem akar.Lehet magyar vagy roma, nem érdekel, csak a társadalom szennyét utálom. Csak velük gondolkodom szélsőségesen és azokkal, akik a börtönben csücsülnek, lógatják a lábuk és még ételt is kapnak érte, szállást. A bevándorlókkal a legnagyobb baj, hogy mire ideérnek már nincs náluk pénz és mi etetjük/ utaztatjuk őket.
2015. aug. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Annyira, amennyire a helyzet is szélsőséges; "sárkány ellen sárkányfű"
2015. aug. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Ki dönti el, hogy mi számít szélsőségesnek? Ez csak egy matrica. Merkel is épp a minap sápítozott azon, hogy a többség elutasítja a bevándorlást, és ez szerinte szélsőséges. De ha ez a többség véleménye, akkor nem éppen ez a fősodor, és a másik vélemény számít szélsőségesnek? (Amit, úgy tűnik, néhány politikuson és a helyzet átlátni képtelen aktivistán kívül szinte senki se képvisel. Mindig jönnek a humanitárius dolgokkal, de mi lesz a már itt lakók humanitárius ügyeivel?)
2015. aug. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Milyen humanitárius ügyei vannak az itt lakóknak? Éhínség fenyeget? Népirtás van folyamatban? Polgárháború? Mi történt már megint, a köcsög ballib média ezt se hozta le..
2015. aug. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szélsőséges vagyok. Borsodban nőttem fel...
2015. aug. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Rendkívül szélsőséges vagyok, cigányokat, zsidókat, migránsokat és a hazánkban tartózkodókat kiirtanám. A határokat lezárnám és aláaknáznám, az Eut és mindent ami nyugati pedig kitakarítanám az országból.
2015. aug. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ez attól függ kinek mi a szélőséges.Egyikhez sem sorolnám magam ész érvekre támaszkodok. Pl ezzel a bevándolással kapcsolatban én inkább vissaz küldeném őket oda ahonnan jöttek és kisegíteni őket OTT de nem azzal hogy beengedem őket. ez lehet valakinek szélsőséges mert nem lehetek olyan kegyetlen hogy vissza küldöm őket de azzal hogy adsz neki otthont azzal nem lesz az ő gondja se megoldva és az milyénk csak nől.
2015. aug. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!