Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért szólnak vissza a fiatalok?

Miért szólnak vissza a fiatalok?

Figyelt kérdés
munkahelyen megjegyzést szoktam tenni a fiatalok frizurájára és öltözékére semmiféle rossz szándékkal, csak rá szoktam világitani őket hogy a katonaságban ezt nem lehetett volna se a kádár korszakgban. erre én nagyon negatív visszaszólásokat kapok vissza és utána mondom hogy idős emberrel nem kéne így beszélni és a többi idős ember igazat ad. akkor kinek van igaza a mai világban???

2020. márc. 2. 11:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
84%
Bocsánat, de ha becsomagolnák, és nem visszavágnának, akkor jobban esne? Elmondanák, hogy ők nem terveznek katonának állni, és azért ilyen a hajuk, mert nekik ez így tetszik.
2020. márc. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
76%
Itt nem az a kérdés, hogy miért szólnak vissza a fiatalok (nagyon is helyesen) , hanem az, hogy a kérdező miért akkora tahó, hogy kéretlenül belepofázik olyan dologba, amihez semmi köze nincs?
2020. márc. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
ne etesd a trollt
2020. márc. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!