Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Középsuli, első nap! Mit...

Középsuli, első nap! Mit kérdeznek majd a tanárok?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék beégni,konkrét válaszokkal szeretnék készülni XD

kb ilyenek,hogy mi szeretnél lenni?..stb..

tőletek miket kérdeztek?:D


2010. júl. 24. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

"Mutatkozzon be, kérem, meséljen arról, hogy mi a kedvenc tantárgya, és miért jelentkezett az iskolába."


Fel kellett állni, és elmondani mindent röviden, tömören.


De volt olyan tanár, aki nem akart kifaggatni, hanem inkább játszott velünk, mesélt nekünk. Volt, hogy körbe-körbe kellett sétálni a teremben, hogy körbeültünk, és mindenkinek el kellett mondania a nevét, minden körben egyre hangosabban, és voltak különböző szituációs gyakorlatok is :)


A többi tanár meg egyáltalán nem is foglalkozott velünk, esetleg tartott egy névsorolvasást, és fel kellett állni, akinek a nevét mondta.

2010. júl. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
szerintem semmi különös , előző válaszoló jól leírta , van akit nem érdekli az egész , aki meg kérdez az max annyit hogy mondj magadról pár szót , mi szeretnél lenne ahogy írtad , ennyi :D nem lehet beégni szerintem itt nincs rossz válasz
2010. júl. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
csak én képes vagyok össze vissza hebegni habogni xDDD
2010. júl. 24. 23:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk általános bemutatkozás volt: hogy hívnak, honnan jöttél, mit csinálsz szabadidődben, mi a kedvenc tantárgyad.
2010. júl. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
akkor ezekből is felkészülök majd:):D
2010. júl. 25. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!