Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csendháborítással kapcsolatos...

Csendháborítással kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

A szomszédban nyaralók vannak, egy csapat fiatal. Egész álló nap ordítoznak, ez hagyján, de még ilyenkor, negyed kettőkor is artikulátlanul bömbölnek, meg kiabálnak. Én elhiszem, hogy szórakozni, kikapcsolódni jönnek, de itt csupa lakóház is van. Én pl. holnap megyek dolgozni, de nem tudok tőlük aludni.

Ilyenkor ki lehet hívni a rendőröket? Kijönnek, és rájuk szólnak?

(Persze holnap mindenképp megkérem őket, hogy legyenek csendesebbek, és ha akkor sem lesznek ránk tekintettel, akkor hívok rendőröket)

Köszönöm!


2010. júl. 25. 01:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát persze, hogy szólni kell a rendőrségnek.

Este 10 óra után már nem lehet "zajongani".

És ha azt mondod, hogy 1:15-kor is vergődnek, akkor szólni kell és kijönnek.


Remélem segítettem.

2010. júl. 25. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Uh, bocs, de ez nem Debrecenben történt? Szembe lévő házban olyan partit csaptak, dj is volt, nálunk is remegtek az ablakok-el sem tudom képzelni milyen lehet mellettük lakni:S Az a baj, hogy a rendőrök sem tudnak sok mindent csinálni.
2010. júl. 25. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond. Tölts le pár Heavy Troopers számot, és amikor ők akarnak pihenni, kúrd fel csutkára a hangerőt. Ha meg átjönnek lamentálni, közlöd velük hogy ők is ugyanezt csinálták.
2010. júl. 25. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem Debrencenben volt, ez Dunakanyarban.

Utolsó: Jó ötlet.:D:D Csak ma sajnos dolgozom, de majd szólok testvéremnek, hogy nyugodt szívvel bömböltessen valami zúzdát;)

2010. júl. 25. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!