Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kertetek mar valamit Istentől,...

Kertetek mar valamit Istentől, és meg adta?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 07:42
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
73%

Kértem, és azóta komolyan szégyellem magamat. Anyukám megpróbált öngyilkos lenni, de nem sikerült neki. Utána könyörögtem, imádkoztam Istenhez, hogy adjon neki erőt, próbálja a boldogság felé terelni, vagy legalábbis ne próbáljon újra ilyet tenni. Majdnem egy hónapig minden percben ezen járt az agyam, csak ezzel telt meg a lelkem. Majd anyukám öngyilkos lett, és ezúttal sikerült neki.


Tehát kértem, könyörögtem, és nem adta meg. Ennyit róla. Nem segített egy nőnek, aki egész életében jó volt, és az egyetlen hibája az volt, hogy rossz emberhez ment hozzá, és a gyerekei miatt nem akart elválni. Ha létezik Isten, akkor jó nagy szemét lehet.

2010. júl. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 baranyi kálmanné ***** válasza:
84%
Igen le írom hogy történt: Julisba árvíz ,volt a falunkba nagyon sokat segítettem az embereknek nem, azt néztem hogy haragszom rájuk.Egy családnak össze dőlt a háza 3 gyerekkel maradtak fedél nélkül gyűjtésbe fogtunk és én majdnem az utolsó 1000ft adtam oda de azt tejes szívemből.2 hét múlva adomány érkezett a falunkba. Kaptam egy ruhát amit ki mostam és be tettem a szekrénybe.Egy szombati-napon férjem indult dolgozni és kérdi ennyi az ősz pénzünk ? Hát igen ,elment dolgozni le ültem a teraszra és mondom drága istenem most mi lesz honnan lesz pénzünk,? El indultam avval a 400ft amim volt a boltba és azt a ruhát vettem fel amit kaptam adomány ként.Bele nyúltam a zsebembe és ott volt 10000ft.Olyan jo érzés fogott el tudtam hogy istentől kaptam mert megérdemeltem.
2010. júl. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
80%
Én apró dolgokat kérek mostanában Istentől és amikor őszintén kérem és meg is érdemlem, igen, megadja. De ha megkapom, mindig meg is köszönöm. Jó, nem olyanokat kérek, hogy a Világon mindenki legyen jó, hanem tényleg kis dolgokat, de megadta eddig.
2010. júl. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
93%

első válaszoló:

Igazán sajnálom ami veled történt. De Isten elméletileg mindig a jó embereket szabadít meg előbb a világ gyötrelmeitől.. Pedig nem vagyok hívő, de ezt gondolom.

2010. júl. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
68%
Igen! Én kértem, és megadatott! :)
2010. júl. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
80%
Talán kértem már dolgokat, de idővel rájöttem, nem kell adnia semmit, a tudat, hogy bármikor fordulhatok hozzá, pont elég.
2010. júl. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
82%
Én nem kértem és úgy kaptam örök életet.
2010. júl. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kértem még tőle semmit (maximum gyerek koromban), szerintem Isten nem azért van, hogy ezt meg azt kérjünk tőle, de hogyha valami jót teszek, akkor után mindig valami nagy szerencse ér :-) Akkor kapsz valamit, hogyha kiérdemled!
2010. júl. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:

en egesz heten imadkoztam h a megnyito buli jo legyen es amikor keszultem mindennel az egesz varosban nem volt villany egesz ejjel :(


en zeneltem volna egesz ejjel

2010. júl. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
itt mindenkinek adott "Isten" valamit mert kb 90%-ban hivők irnak..
2010. júl. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!