Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek ez az Üzenet...

Szerintetek ez az Üzenet istentől való?

Figyelt kérdés

"Hamarosan eljövök mert Israel nagy bajban van.Az én Országom elő van készítve számotokra.De atyám szenved az Ő "Zsámolya "miatt ,mert a gonosz elővette poharát amelyben keserű kehely van és kiöntötte Israel népére.Sokat kell szenvedniük majd ,de atyám velük lesz nem hagyja el őket.Szétszóródnak majd a népek.Imádkozzatok tovább hogy nagyobb erő legyen Israel népén.hallja Imádságaitokat és nem hagyja elveszni szeretett városát.Ó Jeruzsálem a palesztínok ördöge eljött hogy elvigye azt amelyet én építettem.Az én országomat ostromolja.nem engedem hogy eljöjjön és kínozzon benneteket ,hamarosan kiöntöm poharamat rájuk én is és nem lesznek olyan erősek velük szemben.Angyalaim védelmezni fogják.Imádkozzatok gyermekeim értük hogy ne szenvedjenek kárt lelkükben.Én is ott leszek.Eljött a pillanat és az óra.Megjövendölvén történnek meg a prófécia minden egyes szavai.Ó sion leánya ,menekülni fogtok .De tarsatok ki mert én ott leszek veletek.Szeretett gyermekeim nem engedek a gonosznak hogy ostromoljon már tovább eljött az ő órája is .Haragomat kiontom "Ősi" vére felett.Nem fogja tovább ezt csinálni ,mert nem engedhetem elveszni nyájamat amelyet oly keblemre nevelgettem és ovtam.jajgatok fájdalmamban és szenvedek amiért ezt teszi népemmel de sokan vesznek el ebben a nagy felfordulásban.Sok nép és Ország fog hadba kerülni egymással szemben mert ,haragra gerjedtek egymással .kezdődik a harc amelyet mondtam nektek.Ez fog most bekövetkezni.meghasonlás lesz egyik ország a másik ország ellen ,mindegyikük egymást hibáztatják .De én ott leszek.Nem engedem ezt tovább ,hamarosan megteszem lépéseimet feléjük .Az Ördögöt megkötözöm .ne tudjon tovább harcolni ellenem .kedvesem ezek mind meg fognak törénni.Hidd el nekem és figyelj jól.Nem én vagyok az Ördög ,hanem az aki a pusztító.Már itt van és gyötri népemet.de nem fogom tovább tétlenül nézni.Besegítek gyermekem ha imáitokkal kértek engem.Én ott leszek.nem hagylak el benneteket soha többé,és meglátjátok majd az utálatosságot de én nem hagylak benneteket.Isten vagyok a ti mindenható ,és magasságos atyátok ahol vagyok ,oda ma még nem jöhettek.de előkészítettem mindent a ti számotokra .nem kell soká várnotok.Szeretlek benneteket!!!A ti atyátok vagyok higgyetek és szeressetek én is szeretlek nagyon benneteket ,megismétlem többször mert fáj a szívem értetek.A ti szeretett atyátok Jáhve(Abba).



Kiárasztom haragomat erre a népre meglásd hamar ide fog érni.csak figyelj és írd amit mondok neked.Kiárasztom haragomat minden népre minden országra és elárasztom őket porral és hamuval ,nem lesz idejük arra hogy egymással viaskodjanak.Te légy az én szeretett tanum erre leányom.ne fáélj azokat fog érinteni akikre idáig telecsordult a pohár .Minden ország meg fogja ezt érezni és látni fogják hogy áradnak szét a hullámok amelyeket ontok még rájuk.Ezt mind azért teszem hogy figyelmeztessem őket.nem hallgatnak a szavakra amelyeket küldtem nekik szeretett szózattal a szent könyvben és iratokban.hegyek fognak megmozdúlni és morajlik az egész föld .Ez hamarosan meg fog történni ,de ti ne ilyedjetek meg mert én veletek leszek Azokben a napokban Imádkozzatok és szeretettel legyetek és türelemmel.Ne cselekedjetek olyat amit én elleneztem.tegyétek meg amire kértelek .küld ezt el a népemnek a következő Írásaidhoz.Aki akarja hogy Jézus az én fiam vele legyen az tudni fogja mit kell tennie,mert figyelmeztettem őket álmaikban.neked is adok majd egy álmot amelyet le kell ajd írnod és küld majd el a népemnek ezt az álmot!.A te szeretett Istened és atyád Jáhve (Abba)



Veletek vagyok minden nap és nem hagylak elé benneteket amíg ez a föld meg nem szűnik.Ímé én hamarosan eljövök és kiosztom mindenki jutalmát cselekedetei szerint.legyetek szeretett atyátokkal és ne legyetek ellenségek szívetekkel.Amen.Béke honoljon szíveteken,Örökké."


2011. okt. 1. 12:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Milyen jó vagy már, üzenet nagybetű, Isten meg kisbetű nálad...
2011. okt. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Azért Írtam kicsivel mert nem tudom hogy tőle való-e .
2011. okt. 1. 12:29
 3/28 A kérdező kommentje:
De nem az számít hogy írok ugye,kedves válaszoló.
2011. okt. 1. 12:31
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős nekem ez a szöveg, mintha olvastam volna valahol, de az eredetét illetően erős kétségeim vannak. Nem azért, mert ne hinnék Istenben, hanem azért, mert az Ő nevével jött létre a világ leghatalmasabb üzlete, és rengetegen akarnak belőle ma is pénzt csinálni. Bárki, aki ismeri a Jelenések könyvét, összerakhat némi fantáziával egy ilyen szöveget. Egyébként éppen ott olvashatjuk, hogy sokan jönnek majd, és azt mondják, itt, vagy ott van az Isten országa, de ne higgyünk nekik. Ha tiszta szívvel élünk, meg fogjuk látni, ha valóban eljön.
2011. okt. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Jó Bibliatanulmányozást kívánok neked a jövőre nézve, remélem hogy tenni fogod, mert az igéből több helyen is kiderül, hogy Jézus után, Istennek a teljes lezárt üzenete csak a Biblia. A Biblia tanúskodik emellett! Úgyhogy könnyen olvasd, hogy ne legyél könnyen megtéveszthető, ne vedd könnyelműen, keskeny az út, és az Ördög mint ordító oroszlán jár szerte, hogy kit nyeljen el. Vannak ilyen Isteni kinyilatkoztatásnak vallott szövegek, és becsaphatnak sokakat, mert igaznak tűnik, akár nem is mond ellent a Bibliának, de mégis! Mert abban mond ellent, hogy a Biblián kívül más kinyilatkoztatás nincs és nem lesz! Ez alapelv a Bibliában. Pál mondja, valahogy így, hogy "mégha én, vagy az angyalok hirdetnek is más evangéliumot ezen kívül, ne higgyétek." - a lényege ez.
2011. okt. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
*Úgyhogy olvasd,... bocs az átfogalmazás során ott maradt a 'könnyen'
2011. okt. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Nem a Bibliából való próféciáról van most szó az üzenetben?Én így értelmezem.Amelyeknek meg kell történniük?És meg van írva :

“Az utolsó napokban, így szól az Isten, kitöltök Lelkemből minden halandóra, és prófétálnak fiaitok és leányaitok, és ifjaitok látomásokat látnak, véneitek pedig álmokat álmodnak, még szolgáimra és szolgálóleányaimra is kitöltök azokban a napokban Lelkemből, és ők is prófétálnak.” ApCsel 2,17

2011. okt. 2. 16:33
 8/28 A kérdező kommentje:
A mi Istenünk pedig nem a holtak Istene hanem az élőké.Az nincs benne a Bibliában hogy nem szólhat hozzánk,nem?
2011. okt. 2. 16:42
 9/28 anonim ***** válasza:
A bibliából van összeírva az üzenet, de ha valaki azt állítja erről, hogy ezt Isten mondta így ezt még külön neki, az hazugság.
2011. okt. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Az nincs benne a Bibliában, hogy "Én az Isten mondom, hogy nem szólok hozzátok még külön a Biublián kívül" de egyértelműen kiderül, hogy a Biblia egy lezárt egységes teljes könyv, Isten szava. "A teljes írás Istentő ihletett, hasznos a tanításra a feddésre a megjobbításra és az igazságban való nevelésre, hogy tökéletes legyen az Isten embere, minden jó csaelekedetre felkészített." Ezt csak az Igére mondja a Biblia!
2011. okt. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!