Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hülye kérdés, de. Nincs...

Hülye kérdés, de. Nincs valami ifj. Buddhista fórum/közösség?

Figyelt kérdés
Mindeféle helyen kerestem már, de nem találtam ifjúsági buddhista dolgokat :( Nem ismertek valami címet, esetleg weboldalt?
2010. júl. 25. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
NEM hülye kérdés, szerintem ez több embert érdekel, mint gondolnád. Néz meg itt: www.buddhizmus.lap.hu
2010. júl. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megint én: valahol a Pilisben van egy buddhista zarándokhely is, nem tudom, hogy mûködik e még.
2010. júl. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Buddhista misszió - nyilvános programok

[link]


BUddhizmus klub

[link]

2010. júl. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezeket én is megtaláltam :) Igen, valahol Pilisben, Dobogókőnél van :) De elég fiatal vagyok, szóval nem fogok innen elzarándokolni oda :D nemrég lettem 15.
2010. júl. 25. 15:54
 5/9 A kérdező kommentje:
és az érdekelne, hogy korombeli buddhisták hol vannak. Mert nem nagyon találkozok velük :S És hogy interneten van-e ilyen közösség.
2010. júl. 25. 15:55
 6/9 anonim ***** válasza:
2010. júl. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :D de nem 10 éves vagyok :) Azért ez is egy hasznos oldal, megy fel a pontozás!
2010. júl. 25. 16:04
 8/9 anonim ***** válasza:
2011. jún. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is ilyen közösséget kerestem, úgy találtam meg a kérdésedet:D Nem ismerek semmi ilyet, de ha akarod beszélhetünk, én nemrég lettem buddhista:) 14/L
2014. jan. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!