Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez a mostani időszak a járvány...

Ez a mostani időszak a járvány miatt később egy emlegetett példa lesz, vagy csak aktuálisan van ennyire felerősítve a pánikkeltés?

Figyelt kérdés
szóval szerintetek várható hogy majd a közelmúlt emlékeként a jövőben fel lesz hozva példaként hogy volt egy ilyen is? (sosem hittem volna hogy ilyen jól működik a híresztelés hogy az emberek üresre vásárolják a polcokat és ne lehessen kapni dolgokat mikor semmi különösebb apokaliptikus dolog nincs jelenleg) nem veszem félvállról, én is félek a szövődményektől még fiatalon is, csak nem hittem hogy személyesen megélek ilyesmit
2020. márc. 16. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Fogsz még megélni rendszerváltást is párat... És akkor szemétre megy sok minden, amivel most a fejek tele vannak. Egy közös pont van az ország nemzedékeinek történetében: Eddig még egyik sem abban élt, amire gyerekkorában kiképezték. (Ha már itt tartunk, akkor üzenem, hogy nem kell annyira besz_rni, mi marad ki abból a tananyagból.)


Apokaliptikus dolog nincs, de ha megcsinálják lesz. Lehet, jobb, ha lassan mi is bevásárolunk, ugyanis a rádióban épp a boltok bezárását feszegetik... A tanévzárást is feszegették 1-2 napig, ozt lám...

2020. márc. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én már olyan dolgoknál ilyesmire gondoltam mikor pl. Trumpot elnöknek választották mint egy érdekesség egy későbbi törikönyvben, hogy ilyen is volt, de hogy egy ilyen katasztrófafilmes járványdolgon is túl kell esni, nem gondoltam volna. még szerencse hogy nem valami durvát sikerült kifogni, félek mi érhet még a jövőben :D
2020. márc. 16. 19:33
 3/5 anonim ***** válasza:
1 Nincs tanévzárás :)
2020. márc. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Később is említésre méltó marad.
2020. márc. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Európában még nem volt olyan, hogy az emberek maszkokban szaladgáljanak (vagy éppen ücsörögjenek). Ha ez elmúlik, később is a köztudatban lesz.
2020. márc. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!