Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerinted szükség volna az...

Szerinted szükség volna az oldalon belül "Összeesküvés elméletek" témakörre?

Figyelt kérdés
Nem unjátok még, hogy a tudomány, politika, és vallás témakörökbe rendre belekerülnek összeesküvés elméletekre vonatkozó kérdések?
2010. júl. 25. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább küzdősportok témakörre lenne szükség.

Amúgy te vagy az, aki a tudományoknál a holdraszállásos kérdéshez írt, ugye?

2010. júl. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen. Ha pozitívan zárul a kérdés, levélben javaslatot teszek az oldal üzemeltetőinek.


A sport témakört ritkán látogatom, így nem tudom milyen igények vannak ott.

2010. júl. 25. 22:51
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Az összeesküvés-elméletek még mindig hihetőbbek, mint a politikusok, pénzemberek,nagytőkés férgek unásig ismert vartyogásai...


Ha csak 1% valóságtartama van minden összeesküvés-elméletnek, akkor már régen szar nekünk...

2010. júl. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2010. júl. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Mondjuk lehet, hogy nem lenne olyan sok kérdés benne, de mivel jópár témakörben léteznek összeesküvés-elméletek (politika, vallás, tudomány, gazdaság) ezért el tudnék képzelni egy új témakört a részére. Ha lenne rá igény, akkor szerintem betennék, ahogy az ezoterika is kapott saját témakört.
2010. júl. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy ki mit tart összeesküvés-elméletnek! ezt így elég nehéz lenne meghatározni, mert már csak ezen is rengeteg vita menne! Úgyhogy szerintem nem szükséges!
2010. júl. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Sajnos olyan romlott ez a világ, hogy jogosan vetődik fel a kérdés.

De talán jobb, ha nem...

2010. aug. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Dehogy kerülnek bele.
2010. szept. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!