Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titkos összeesküvés elmélet?...

Titkos összeesküvés elmélet? Modernkori népirtás? Ez már a vég?

Figyelt kérdés

Mostanság egyre többet hallani romagyilkosságokról, és szerintem már több embernek is megfordult a fejében hogy ezek nem magánakciók, hanem külföldi titkosszolgálatok műve.

Bár bizonygatják hogy ez nem igaz, de itt valami nagyon bűzlik. Itt a válság és mivel zsidók irányítják az országot,illetve az ő kezükben van minden, érdekük a balhé.


"Lényegében a XIX. század óta, amióta a zsidók nagy tömegben érkeztek Magyarországra, minden nemzeti tragédia mögött őket találjuk. Zsidó bizottság követelte a Károlyi-kormány nevében Magyarország 1920-as megcsonkítását. Zsidók szervezték az országot tönkretevő 1919-es kommünt, majd annak második világháború utáni folytatását. Zsidók vezették be és irányították a "proletárdiktatúrát". Zsidók ülnek ma a média és a politikai minden lényeges vezető pozíciójában, és mindent megtesznek, hogy a nemzeti gondolatot csírájában elfojtsanak. A zsidó értelmiségiek nem is rejtik véka alá a magyarok iránti gyűlöletüket, mely konkrét rasszista megnyilvánulásokban is megfigyelhető. Ilyen volt például Regős Péter, a Magyarországi Zsidók Világszövetségének szóvivőjének nyilatkozata: "Szerintem a magyar az egy alacsonyabbrendű faj. Ígérem, hogy ahol csak tehetem, életem minden területén ártani fogok és akarok Önöknek." Hasonló nyilatkozatokat tettek és tesznek olyan zsidó értelmiségiek, mint Kertész Imre, György Péter, Tamás Gáspár Miklós, Magyar Bálint, és még sokan mások. Ezek az "emberek" naponta kifejezik megvetésüket minden iránt, ami magyar."


Ezt a szövegrészletet egy itteni kommentárból másoltam ki,nem utánzásképp,csak hogy felelevenítsem, hogy miért utálják a zsidók a magyarokat...Tehát a zsidó politikusoknak és a hatalommal rendelkező vezetőknek az a céljuk, hogy összeugrasszák a népet.Érdekük a balhé.A cigányterror is egyre csak durvul,a viselkedésük már kibírhatatlan nem is beszélve a sok segélyről amit kapnak és mellette semmit sem dolgoznak.Itt mondogatják sokan hogy 2012-re világvége lesz. Ez szerintem egy baromság, bár meg vagyok győződve arról, hogy előbb-utóbb valami lesz.. faji háború?polgárháború?esetleg 3. világháború? Magyarország biztos hogy nem fog tudni kilábalni ebből a válságból,ha ez így megy tovább.A politikusok ülnek a babérjaikon, a zsét felveszik, az ország meg le van szarva.Nekik csak a hatalom számít és annyira gyökerek hogy elfelejtettek gondolkozni vagy inkább nem is tudnak.Emellett pedig számtalan éhező szegény ember van ,nemcsak itt az országban,hanem világviszonylatban.

Kicsit eltértem a témától,tehát kanyarodjunk vissza a cigányterrorhoz,stb.

Személyes "élmény": Multkor elöl ültem a buszon és felszállt 1 cigány nő 4 gyerekkel,se bérlet,se jegy, ment előre és abban a tévhitben élt hogy "húúdefasza" ő ingyen utazhat.A sofőr szólt neki hogy LEGALÁBB 1 jegyet fizessen már ki. És természetesen ki volt felháborodva? Persze hogy a cigány nőnek állt feljebb.És ez nagyon idegesítő tud lenni, én pedig a sofőrt is megértem hogy nem fizetteti ki vele a jegyet,mert gondolom tart attól,hogy legközelebb már jönnek nagycsaládostul vagy 30-an és akkor 30 vs 1, a sofőrt elteszik láb alól mert " ő a hibás ".. Szánalom ami itt folyik!

Ha ez így megy tovább, egész Magyarország cigányország lesz, mert már jó úton haladunk afelé.1-2 éve "még csak" 4-5 gyerekestül közlekedtek, mostanság még többet szülnek a segély érdekében..

És a zsidó köcsögöknek ez a céljuk.A bosszú...magyar vért akarnak inni, és ez be is fog következni ha ez így megy tovább..


Ezeket azért írtam le, mert kíváncsi vagyok, hogy Ti mit gondoltok erről az egészről, és nyugodtan kijavíthattok ha valami irtó nagy baromságot írtam, annyira még nem vagyok felvilágosulva ilyen témában, tehát örülnék ha megosztanátok a véleményeteket! Köszi előre is!


2009. aug. 7. 15:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Huh ezt a kérdést sztem törölni fogják, de amit leírtál az teljesen jogos!
2009. aug. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem mialatt ti a cigányokkal "veszekedtek",mi szabadon bizniszelünk:DEz fáj?
2009. aug. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

teljesen igazad van, csak tudod magas köröket érintő negatív dolgokról nem szabad beszélni ebben az országban, szóval ha észre veszik, kiszedik sztem is ezt az írást

"fű alatt" az értelmesebbje meg nyilván tudja, hogy ez megy ...

2009. aug. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%

bennem csak egy gondolat fogalmazódott meg miközben ovlastam a kérdésed, erre várok választ:


"Személyes "élmény": Multkor elöl ültem a buszon és felszállt 1 cigány nő 4 gyerekkel,se bérlet,se jegy, ment előre és abban a tévhitben élt hogy "húúdefasza" ő ingyen utazhat.A sofőr szólt neki hogy LEGALÁBB 1 jegyet fizessen már ki. És természetesen ki volt felháborodva? Persze hogy a cigány nőnek állt feljebb.És ez nagyon idegesítő tud lenni (...) Szánalom ami itt folyik!"


Kérdésem: és Te segítettél a sofőrnek, vagy csak ültél és lesütötted a szemed és vártad hogy induljon a busz? Úgy érzem ez utóbbi! De akkor mit vársz?

2009. aug. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Hol is kezdjem...:D

Most amég nem áll össze a kép előtted, hívhatod összeesküvés-elméletnek, de ez nem az! A jeleket csak az nem látja aki vak. Itt valami szörnyen el van baxarintva. Ebben ha valaki nem ért egyet, az úgyse olvassa ezeket a sorokat mert vagy putriban van, vagy parlamentben...:) Véletlenek sorozata? Neeem...

Nem vagy egyedül kedves kérdező, vannak rokoklelkeid. Csak nem szabad az általánosítás hibájába esni, nem csak zsidók tartoznak az elit vezetőkhöz.

Bár kitudja, lehet abban is van valami "slusszpoén".

Na hogy ne csak a levegőbe beszéljek, "irányt mutatok" (remélem ez nem hangzik se beképzelten se lekezelően:))


[link]


Először is erősen ajánlom ezt megtekintésre, igaz 2 órás film, de jópár dolgot megtudhatsz belőle.

Aztán ha megnézted és úgy érzed látsz benne fantáziát(ez ugyanis nem csak kritizál hanem felkínál egy alternatívot) további érdekes filmek linkejeit találod a www.korszellem.tk oldalon (valamint egy összefoglaló írást 'újaknak').

2009. aug. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ja és másoknak is ajánlom(tudom 100 ból egy ha megnézi..) a kulturális kreatívok c. magyar dokumentum filmet, 40 perces online megnézhető (csak be kell írni a googleba).

Ebből választ lehet kapni arra miért kell bejelenteni a hivatalba ha 15 vagy mennyi főnél többen gyűlünk össze egy helyen pl. És hogy miért szítják az ellentéteket pontosan.

2009. aug. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

"Kérdésem: és Te segítettél a sofőrnek, vagy csak ültél és lesütötted a szemed és vártad hogy induljon a busz? Úgy érzem ez utóbbi! De akkor mit vársz?"


Részben igazad van,úgy történt ahogy írtad,csak ott ültem és néztem az eseményeket. De most nem értelek..mit tehettem volna? Segíteni a sofőrnek?De hogy? És azzal mit értem volna el? Szerintem semmit. Ez ellen nem lehet tenni semmit.Ezt csak úgy azért írtam le, mert tapasztaltam, és idegesítő külső szemmel ilyet látni.A reakció pedig az lett volna,hogy nem az én dolgom,ne avatkozzak bele.

2009. aug. 7. 17:16
 8/19 A kérdező kommentje:

1. és 3. kommentelő: Köszi hogy igazat adtok:) Lehetséges hogy moderálva lesz a "kérdésem"(ami kissé hosszúra is sikeredet ráadásul:D),de az a lényeg hogy egy pár véleményt legalább megtudok.


2. kommentelő: nem,nem a bizniszkedés fáj, hanem az hogy ennyire nem foglalkozik senki a másikkal és csak a saját érdekét nézi mindenki.

2009. aug. 7. 17:21
 9/19 A kérdező kommentje:
4. kommentelő: köszönöm a linket és az információkat.Igaza van, nem szabad általánosítani,pedig én azt tettem.De most akkor szeretném hangsúlyozni hogy tisztában vagyok vele h nem csak zsidók tartoznak az elit vezetők körébe,és NEM vagyok semmiféle rasszista-fasiszta-náci beállítottságú,én elfogadok mindenkit úgy ahogy van,mást úgysem tehetek, megpróbálok toleráns lenni,de ez hosszútávon így már nem mehet.Egyszerűen csak ELÉG volt már ebből ami itt folyik.
2009. aug. 7. 17:25
 10/19 A kérdező kommentje:
*igazad van
2009. aug. 7. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!