Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Egyéb kérdések

A kérdés

Hány oldalas a Kommunista kiáltvány c. mű?

Mert nekem jelenleg innen a netről egy 34 oldalas verzió van de lattam en mar 24.oldalast is sőtt eladő könyvet 120-130 és mar 200oldalast is.

Kérdések hasonló témákban: könyv, tanulás, olvasmány, Marx, Engels, kommunista kiáltvány

márc. 26. 13:45  Privát üzenet  

A válaszok

Attól függ, mekkora méretű a lap.

A bolti könyvben lehet, hogy volt mellé tanulmány, jegyzetek stb.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont márc. 26. 14:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

nem tudom csak mert en egy 34oldalast talaltam le is töltöttem és nem tudom hogy az e a teljes vagy az csak egy része vagy mi van mert engem nagyon érdekelnek ezek a dolgok és ez az idő [link] linkelem ami nekem van a netről

# 2/6Időpont márc. 26. 14:31 Privát üzenet

Ez egy papír alapú könyv beszkennelt részlete, a Kiáltvány teljes szövegével. Ilyenkor az adott könyv méretétől is függ, hány oldalt tesz ki a szövege.

Ha egy weboldalra írod be a szöveget, az vsz. eltérő A4-es oldalszámot fog adni.

# 3/6Időpont márc. 26. 14:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Akkor ez a teljes mű?

# 4/6Időpont márc. 26. 14:37 Privát üzenet
Igen.

# 5/6Időpont márc. 26. 14:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszönöm szépen

# 6/6Időpont márc. 26. 14:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy tudnák 5 oldalas elemzést irni Kazinczy Ferenc: Fogságom naplója c. műről?
Hány oldalas a 13 okom volt című könyv?
Hány oldalas a Palacsintás király könyv?
Egy 390 oldalas könyvet mennyi idő alatt lehet elolvasni?
A reversi játékhoz használható 2 oldalas (elején és hátulján más-más színű) korongokat hol lehet venni? Vagy esetleg a játékot kedvezményesen hol lehet vásárolni?
Irodalomból kell írnom egy 2-3 oldalas esszét, ötletek?

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!