Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hány oldalas a Kommunista...

Hány oldalas a Kommunista kiáltvány c. mű?

Figyelt kérdés
Mert nekem jelenleg innen a netről egy 34 oldalas verzió van de lattam en mar 24.oldalast is sőtt eladő könyvet 120-130 és mar 200oldalast is.

2020. márc. 26. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, mekkora méretű a lap.

A bolti könyvben lehet, hogy volt mellé tanulmány, jegyzetek stb.

2020. márc. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem tudom csak mert en egy 34oldalast talaltam le is töltöttem és nem tudom hogy az e a teljes vagy az csak egy része vagy mi van mert engem nagyon érdekelnek ezek a dolgok és ez az idő [link] linkelem ami nekem van a netről
2020. márc. 26. 14:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez egy papír alapú könyv beszkennelt részlete, a Kiáltvány teljes szövegével. Ilyenkor az adott könyv méretétől is függ, hány oldalt tesz ki a szövege.


Ha egy weboldalra írod be a szöveget, az vsz. eltérő A4-es oldalszámot fog adni.

2020. márc. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor ez a teljes mű?
2020. márc. 26. 14:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. márc. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2020. márc. 26. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!