Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha süllyedne egy hajó, és ti...

RoseB kérdése:

Ha süllyedne egy hajó, és ti lennétek kapitány milyen sorrendet állítanátok a mentőcsónakokba beszálláshoz?

Figyelt kérdés
Pl: Előbb az elsőosztály, aztán a nők és gyerekek, aztán a férfiak
2020. ápr. 2. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Először, aki jó úszó, utána, aki nem. 😁

Nem a pénzhez kötném, az biztos. Elesettek, pl. idősek, gyerekek, aztán az erősebb felnőttek.

2020. ápr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
A pénz nem számít. Először idősek, kicsik, betegek.
2020. ápr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Először az életerős férfiak, utána a fiatal nők, aztán a gyerekek, végül az idősek és gyengék.
2020. ápr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tisztelt RoseB! A férfiak segítenek a hölgyeknek a gyerekekkel együtt a beszálláshoz, majd ők is beszállnak. Én, a kapitány meg maradok, majd megcélzok egy deszkán egy lakatlan szigetet, mert ott jó a társaság. Tisztelettel: Robinson kapitány
2020. ápr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Papíron - nők gyerekek idősek betegek ferfiak szemelyzet kapitány . Valósagban volt már pelda kitör a panik a személyzet nem tud féken tartani senkit rögtön lelépnek , a jo úszók vizbe ugrálnak a többi tiporja egymást beesik a tengerbe vagy elsüllyed akár van tb kartyája diplomata igazolvanya vagy sincs .
2020. ápr. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Akik enni adtak nekem, mikor éheztem; majd akik inni adtak nekem amikor szomjaztam...
2020. ápr. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom ,mikor néztem a Titanikot akkor is teljesen más volt a vélenényem,hogy miért kell családokat szétszakítani?

Én inkább a fiatalokat engedném előre( mivel ők népesítik tovább a világot)

A fiatal generáció előre szerintem, és a családok együtt,nem ugy,hogy az anya és a gyerek elmegy az apa nélkül. Ez olyan szívszaggató lehet. 😔

2020. máj. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
'szívszaggató' persze, de nem a mekibe vonulnak be ilyen sorrendben, hanem a kérdésben életmentésről van szó
2020. máj. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tényleg nem a mekibe 8as? Még ilyet...
2020. máj. 5. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!