Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy fejleszthetném magam...

Hogy fejleszthetném magam írás terén?

Figyelt kérdés
Mások szerint jól írok, de én mindig elszomorodom, amikor mérföldekkel szebbet olvasok. Nem hiszem, hogy túl jó lennék, de már kiskorom óta vágyálmom, hogy író lehessek. Márciusban nyitottam is egy blogot, amit azóta is írok és állítólag sokat fejlődtem. Nem szeretnék türelmetlennek tűnni, de hogy lehetne meggyorsítani a dolgot? Mármint mivel fejleszthetem magam? Gyorsan tanulok, szóval evvel nincs gond. Tippeket, ötleteket, tanácsokat kérnék! Olyanok véleményére is kíváncsi lennék, akik nem épp szakértők ebben a témában! Nagyon sokat segítenétek vele! Előre is köszönöm! :)
2010. júl. 27. 06:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Olvass sokat, főleg kortárs írókat. A legtöbb lapnak van online változata is. Próbálj meg mások stílusában rövid novellákat írni. (persze, csak magadnak) A zenészek sem mindjárt a saját darabokkal kezdik, idő kell, amíg megtalálod a stílusod. Egy írás ne szép legyen, hanem egyedi.
2010. júl. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

olvass sokat, és írj számítógépen apróbb cikkeket, novellákat, verseket, és hasonlítsd össze a többi író műveivel, és addig fejleszd, míg hasonló vagy u.olyan nem lesz :) Én is ezt tettem, a könyvem felénél járok, pedig még fiatal vagyok.

15/F

2010. júl. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!