Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan fejleszthetném a...

Hogyan fejleszthetném a humorérzékemet?

Figyelt kérdés

Tudom, van már vagy 1000 ilyen kérdés fent az oldalon. De sehol nem találtam kielégitő választ. Azért ne küldjetek el a fenébe egyből ha lehet :D.

Az lenen a szitu, hogy régebben elég jó humorérzékem volt. Detörtént valami középiskolában ami megváltoztatott. Igazából még depresszios is voltam.

És mostanság újra eljárok haverokkal, új embereket ismerek meg. és hallom milyen jó humoruk van. Értem is a poént és tudok is nevetni rajtuk csak nekem nem jön semmi össze. Köszi válaszotokat előre is. Ui: bocsesz a gáz helyesirásért.


2011. okt. 22. 01:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondj egy viccet!
2011. okt. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 yuda ***** válasza:

Ha úgy van ahogy írtad és régen volt humorérzéked..miért is kételkednék?...

Akkor szerintem ne a humorérzék legyen a cél, mert ez olyan , minntha egy szívbetegséget arckrémmel akarnál gyógyítani. Szívbetegségnél a szívet kell.

Lefordítva hozzád: helyre kell állítani a belső lelki harmódiádat. Ezt hogyan, miként nem tudom, hisz bővebbet nem írtál, de nyílván meg kell keresni az életed törésének okát és azt kellene feldolgozni, hogy egészséges lelkületű legyél újfenn. A humorérzék

pedig jön magától, ha egyébiránt rendben van az ember pszichésen.

2011. okt. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a válaszotokat. Hát a törésen baromi sokat gondolkoztam már de nem jöttem mai napig rá. Remélem egyszer újra menni fog :/. Köszi mégegyszer a segitségeteket.
2011. okt. 22. 11:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha más nem megy memorizálj egy vicckönyvet és olyan vicceket mondj, ami éppen illik a szituba vagy nézd a showder clubbot, ott is vannak jó poénok...
2011. okt. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én inkább a másodikkal értenék egyet. Próbáld meggondolni azt az időpontot, amikor még biztosan jókedvű voltál, és amikor már biztosan depressziós. Aztán a két időpontot próbáld közelíteni. Lehet, hogy nem valami nagy dolog történt veled, hanem valami apróság, ami nagyon a lelkedbe gázolt. Pl. egy olyan mondat, amely olyan tulajdonságodat kritizálta, amelyre a legbüszkébb voltál.

A humor lelkiállapot (meg persze bizonyos adottság, de ha egyszer már neked volt, az nem vész el) kérdése, tényleg erre koncentrálj, ne erőltesd, mert abból nem fog kijönni. De humoros könyveket tényleg érdemes olvasni.

2011. okt. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!