Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek is elkéstem már...

Szerintetek is elkéstem már ezzel?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok,és eddig nem igazán jártam bulizni,egyszer voltam discoba.A barátnőim már 2-3 éve minden hétvégén bulizni járnak,és azt mondják,hogy elrontom a fiatalságom.Csak most kezdek eljárni itthonról,hétvégén is megyek.Szerintetek is lemaradtam a fiatalságról?Vagy ráérek még bulizni?

Kérlek rendes válaszokat írjatok!


2010. júl. 27. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem maradtál le, de ne is várj már vele, mikor ha nem most
2010. júl. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én 19 évesen kezdtem bulikba ,diszkóba járni. semmiről sem maradtam le.
2010. júl. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
dehogy maradtál le, előtted az élet:))
2010. júl. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 23 évesen kezdtem el bulizni:) 24 vagyok most, és kezdem azt érezni hogy elég:)
2010. júl. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na mármint úgy elég, hogy nem megyek minden héten, mint az előző 1 évben, hanem mondjuk csak havi 1-2x :) (előző voltam)
2010. júl. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a fiatalság nem feltétlen a bulikról,discokról szól,hanem,h tanulj,tapasztalj,jól érezd magad. Ha te eddig jól érezted magad bulik nélkül,hol itt a probléma? Tégy úgy,ahogy neked jó!
2010. júl. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dehogy maradtál le :) Most vagy a legszebb korban :)
2010. júl. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
hogy maradtál volna le? sőt jobb hogy érettebben mész mint a többiek:D nem ?!:D és szerinted a 30 an felüliek nem discóznak? persze h discóznak:d sztem bulizni mindig lehet:D csak tudni kell :D
2010. júl. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!