Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit olvassak LL könyvek után?

Mit olvassak LL könyvek után?

Figyelt kérdés
Leiner Laura könyveit kiolvastam és most nem tudom mit olvassak:(

2020. ápr. 24. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
14%
Mondjuk klasszikusokat. Kezdd a mesékkel. Komolyan. Miért olvasol szemetet?
2020. ápr. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
Valami értelmeset.
2020. ápr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
69%

Ha mindenképpen "naplószerű", tinikről szóló könyveket szeretnél olvasni, akkor ajánlom a 》Hűvösvölgyi Suli《-t vagy 》D.A.C.《 könyveket (bevallom, hogy nekem a Bexi jobban tetszett, de vannak, akik ezt pont fordítva gondolják). Az én személyes kedvenceim, amik neked, mint L&L fannak is tetszenének, az olyan romantikus könyvek, amiknek van film változata is pl. 》Fiúknak, akiket valaha szerettem《 vagy a 》Két lépés távolság《. Illetve egyszer olvastam egy könyvet, amit a könyvtárosnéni talált nekem és a végén nagyon megtetszett, ez pedig a 》Soha,soha《. Én még nem olvastam el az összes 》Egy zizi naplója《 könyvet (és valószínűleg nem is fogom), de mások nagyon szeretik, szóval azokat is elolvashatod.


Ha esetleg kíváncsi vagy a könyvekre és előtte szeretnél egy rövid könyvajánlót, akkor nyugodtan írhatsz privát üzenetet :)


Egyébként én kb. két olvastam el az összes L&L könyvet (persze azokat nem, amik később jelentek meg) és utána nem rögtön tinikről szóló könyveket olvastam, hanem elkezdtem érdeklődni a fantasy iránt. A 》FairyOak《, a 》Harry Potter《 könyvek (az utóbbi szerintem sokkal jobb a filmes változatnál) tiniknek váló fantasy könyvek. De ha esetleg érdekelnek a kicsit "komolyabb" klasszikus művek is, akkor ajánlom a 》Tűz és Jég dala《, a 》Gyűrűk Ura《 és a 》Vaják《 könyveket.

2020. ápr. 26. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
*kb.két éve olvastam el
2020. ápr. 26. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

- Edenbrooke (Julianne Donaldson)

- Vastündérek sorozat: 1; Iron King 2; Iron Daughter 3; Iron Queen 4; Iron Knight (Julie Kagawa)

- AFennmaradottak krónikái: 1; Az Árulás Csókj 2; Az Árulás Szíve 3; Az Árulás Szépsége (Mary E. Pearson)

- Hűvösvölgyi suli /8 részes/ (Maros Edit)

2020. ápr. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ajánlom az ellenpontok sorozatot (az összes részét)
2020. máj. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!