Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy fogalmazzam meg, hogy ne...

Hogy fogalmazzam meg, hogy ne tűnjek rasszistának?

Figyelt kérdés

Szeretném szerény körülmények között élő tisztességes családnak adományozni a lányom nem használt dolgait. Mivel nem ismerek ilyen csaladot, így facebookra tennék ki egy posztot. De nem akarom, hogy ingyen elő, haszonleső cigányok jelentkezzenek rá.

Szóval hogyan fogalmazzam meg szépen?


2020. ápr. 28. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem írnék bele ilyet virág nyelven sem, szimplán azt kérnem privát üzenetben jelezzék az igényüket.

Innentől te választod ki kinek adod, a többieknek pedig megírod, hogy sajnos már el ajándékoztad másnak.

Te pedig könnyen tudsz szúrni név és kép alapján.

2020. ápr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb, ha a lakóhelyeden lévő karitászhoz vagy templomba viszed el...
2020. ápr. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A helyi védőnő is tudja hol van szükség, hiszen ő látogat kisgyerek családokat is.
2020. ápr. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*kisgyerekes
2020. ápr. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#1

Igen, valószínű, hogy ez lesz. Azért egy adatlapból elég sok mindent ki lehet szűrni.


Én azért szeretném látni, hogy hova kerülnek a dolgaink. Szóval nem küldözgetem sehova, mert így bárki megkaphatja. Akár olyan is akinek nincs is szüksége rá, de ingyen van.

2020. ápr. 29. 13:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Keress meg egy segélyszervezetet és add nekik. Ők majd találnak neki jó helyet.
2020. máj. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!