Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a fontosabb? Hogy én...

Mi a fontosabb? Hogy én élvezzem a rajzolást vagy hogy másoknak megfeleljek?

Figyelt kérdés

2020. jún. 4. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Keményen idiota kérdés! Az a fontos, hogy rendesen fizesd az adodat! Az a fontos, hogy a fideszre (bármelyik gittegyletre cserélhetö!!!) szavazz! Az a fontos, hogy rendesen elégitsd ki a barátnödet! Az a fontos, hogy a kéregetöknek sok pénzt adj! Soroljam még?????
2020. jún. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Egyáltalán nem idióta kérdés. Szerintem mindkettő fontos, az a jó, ha megtalálod az egyensúlyt. Ne másoknak akarj megfelelni, de olykor hallgatni kell a tanácsokra.
2020. jún. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Attól függ, miért rajzolsz. Ha a saját magad szórakoztatására, akkor inkább a saját stílusodban rajzolj azt, amit akarsz, amit akarsz, ahogyan akarod. Ha másoknak, akkor igyekezz minél jobban megfogadni a tanácsukat, figyelni az észrevételeikre, elvárásaikra, azonban az egyéni stílus itt is nagyon fontos, a művészetnek ez a lényege c:
2020. jún. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, hogy egy felülnézetes akció RPG-hez készítek rajzokat, tehát a hátterek meg a karakterek is nem igazán realisztikusak, az elvileg felnőtt figurákat is alacsonyabra rajzolom, de van ez egésznek egy ilyen stílusa, ahol semmi sem lóg ki, akkor az nem zavarja a játékost? (Nyilván akkor nem lesz olyan kelendő, de a játékfejlesztés így is sok munka.)
2020. jún. 4. 21:30
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is hivatásszerűen rajzolok, és tapasztalat, hogy picit ugyan muszáj a megrendelő kedvére tenni, de ugyanakkor tartsd figyelemben, hogy ő jött direkt hozzád, ergó a te stílusodban szeretné a dolgot.

Ha nem, az az ő problémája, te megmutattad őszintén hogy milyen szinten és stílusban alkotsz és ő ezt látta is.


Ha nem leled örömödet a rajzolásban, akkor az meg fog látszani a munkáidon is. Aztán ki fogsz égni. Én is jártam így, pokoli volt.


Tudni kell nemet mondani, és fontos, hogy kihangsúlyozd mit vállalsz és mit nem, hányszor vagy hajlandó átrajzolni valamit, és melyik stádiumban.

Kötekedők, zsugoriak, meg kunyizósak mindig lesznek...de nem kell mindent elválallni, ha valami több nyűg mint pénz, hajtsd el a pitsába.

2020. jún. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha te jobban élvezed, másoknak is jobb lesz szóval...
2020. jún. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!