Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogy bírjátok a rátok...

Ti hogy bírjátok a rátok nehezedő nyomást? Hogy mindennap megfeleljetek, hogy mindennap jók legyetek?

Figyelt kérdés
Az ember mindennap jól nézzen ki,a munkahelyen kötelezően jópofizzon a főnökével mindennap,aztán hazamegy,otthon is feleljen meg.Például egy nőtől elvárják,hogy nézzen ki jól a munkahelyén,amellett legyen okos is,kedves is,aztán hazamegy,otthon foglalkozzon a gyerekkel is ha van,feleljen meg a barátjának,vagy férjének,a házimunkát is lássa el,és ez így megy nap mint nap.Igaz,nekem itthon nem kell megfelelnem csak a munkahelyen mert egyedül vagyok,de így meg magányos vagyok ez sem jó.Ti hogy bírjátok ezt a mókuskereket?
2020. máj. 6. 18:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És akkor este mikor már minden feladatunknak eleget tettünk megnyugszunk egy kicsit,de másnap megint kezdődik minden elölről.Megint jól kell teljesítenünk,megint meg kell felelnünk.Ebből nem is lehet kiszállni.
2020. máj. 6. 18:45
 2/11 anonim ***** válasza:
Eleg nehezen énis, plusz stressz az egész. Kifaradok
2020. máj. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem nehéz normálisan felöltözni meg megmosakodni. Jópofizni nem szoktam.


Semmi ilyen nyomás nincs rajtam.

2020. máj. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#2 de erről szól az élet,hogy másoknak megfeleljünk?Nehéz megfelelni mindenkinek.
2020. máj. 6. 18:48
 5/11 A kérdező kommentje:
#3-as de a munkahelyeden csak meg kell felelned az elvárásoknak.Elvárják tőled is,hogy a maximumot nyújtsd nem?
2020. máj. 6. 18:50
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem MÁSOKNAK kell megfelelni, hanem MAGADNAK!

Attól kezdve NINCS nyomásrajtad.

NE azért öltözz fel rendesen, mert MÁS elvárja, legyél MAGADDAL szemben igényes és akkor többé nem probléma.

Ha meg farmerban akarsz lenni egész nap, akkor tedd azt,es légy önmagad!

HA rossz a kedved, akkor mondd meg a környezetednek, hogy most hagyjanak béken.

A barátod/férjed is vegyen részt a házimunkából, vbagy te se csináld.


Aki hagyja, hogy másoknak kelljen megfelelnie, az saját maga hibás ebben!

2020. máj. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 hogy mondod a főnöködnek meg az ügyfeleknek hogy hagyjanak békén?Ha ilyet mondasz,elveszítheted az állásodat is.
2020. máj. 6. 18:55
 8/11 anonim ***** válasza:

A fönöknek meg az ügyfeleknek nem mondok olyat, hogy hagyjanak békén, a munkámban professzionális vagyok. De ha valaki szemétkedik, azt nem hagyom.

A fönöknek kifejezetten imponál, hogy megvan a kellö önbizalmam. Az ügyfeleknek meg eszébe sem jut szórakozni velem, mert kellöen határozott vagyok és jól végzem a munkámat.

2020. máj. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Bemegyek dolgozni, tudom, hogy értek hozzá, nem aggódok, hogy nem fog tetszeni a főnöknek. Vagy ha mégse tetszik neki hát ez van, a fizetésem ugyanannyi.
2020. máj. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jó munkám van, a főnökömmel nagyon jó a viszonyunk, így a munkában nem okoz gondot alapból. Bár, hogy pont a vírus előtt lettem vezető, nem tette könnyűvé a helyzetet. Otthon annál rosszabb, rossz párkapcsolat, rengeteg extra teher a család miatt. Ez már rossz irányba viszi a dolgokat.
2020. máj. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!