Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy értelmezitek a Mellékhatá...

Hogy értelmezitek a Mellékhatás c.sorozat utolsó részét?

Figyelt kérdés

2020. jún. 6. 23:03
 1/4 anonim válasza:
Ezt hogyan érted?
2020. jún. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát hogy mi jött le nektek a befejezésből? Lesz még folytatás, vagy meghagyták nyitottnak így ezzel a résszel, és itt lennék kíváncsi kinek mi jött le a befejező részből, a tartalomból. Addig nem akarom leírni a gondolataimat, nehogy befolyásoljak mást. Csak kíváncsi lennék, ki mit gondol.
2020. jún. 7. 08:01
 3/4 anonim válasza:
Jó kis sorozat, meg érdekes is. Remélem lesz folytatás
2020. jún. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem biztos lesz folytatás. Mármint a sztori alapján folytatják (rengeteg megkezdett szál van a történetben: Bertának lesz-e gyereke?, mi lesz a Anna perével?, Zoli marad-e a kórházban, lesz-e belőle igazgató?, lesz-e gyereke Ludmannéknak?, szívbeteg kisfiút megműtik?, stb stb stb.)

Az más kérdés, hogy mit hoz a jövő. Ha jó számokat hoz, megéri legyártani, akkor elkezdik megtervezni. Utána jön, hogy a színészeknek jó-e, meg tudnak-e velük egyezni.

Lásd Válótársak. Szerintem az egyik legjobb magyar sorozat volt (vagy az első normális és ezért maradt meg számomra nagyon jó élményként) és lett volna még a sztoriban, de ha jól emlékszem Stohl akkor ment át a TV2-höz.

Másik példa most a Mintaapák. Nem tudom elképzelni, hogy az RTL-nél lenne olyan, hogy más szereplőkkel folytatnának egy sorozatot.

2020. jún. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!