Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik hazai hírességről,...

Melyik hazai hírességről, celebről, közéleti személyiségekről hallottátok, olvastátok, hogy meleg, leszbikus?

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Mindegyikről. Inkább azt kérdezd meg, melyikről érdekel.
2010. júl. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Steiner Kristóf az meleg!
2010. júl. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Igen Kristóf az elsők között volt,aki ezt vállalta nyilvánosan, de ő egyébként egy nagyon imádnivaló srác!
2010. júl. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
59%
Rengetegről, üsd be a keresőbe, hogy hazai meleg sztárok, viszont van egy közösségi oldal, ott van a csoportokon belül melegek csoportja, hát én is meglepődtem olyan ismert emberek listája van fenn fotóval, beleegyezésükkel. Igaz van akiről tudtam, de bizony ért meglepetés. Az oldal nevét nem tudom le lehet e írni, ezért nem írtam le, ha konkrétan akarsz valakit kérdezni azt tedd meg, írd le kire vagy kíváncsi.
2010. aug. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kedves utolsó, nem gondoltam senkire konkrétan, így nem is tudok kire rákérdezni, viszont ez a közösségi oldal érdekelne. Melyikről van szó?
2010. aug. 7. 21:38
 6/7 anonim válasza:
Nem Emlékszem Talán Lelehet Olyan Gyorsan írni. Szóval nem írtam egybe nehogy reklámozásnak minősüljön, de ha nagybetűket összeolvasod akkor az oldal neve jön ki. Nem is kell regisztrálni, lenn rámégy a csoportokra, több meleg csoport is van, azon belül lehet böngészgetni.
2010. aug. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2010. aug. 10. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!