Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Sokan hozakodnak elő azzal,...

Sokan hozakodnak elő azzal, hogy meleg/leszbikus párokat látnak csókolózni, vagy egymást simogatni, kézen fogva sétálni utcán, tömegközlekedési eszközön stb. Én miért nem láttam eddig soha?

Figyelt kérdés

Ezek szerint ez egy elég elterjedt "jelenség", de én egyszer sem láttam még. Pedig sokat járok Budapest szinte egész területén.

Eddig talán egy esettel találkoztam, ami "gyanúsnak" nevezhető, de azt is egy eldugott kis erdélyi faluban. Miért lehet ez?

(És kérlek kíméljetek az olyan válaszoktól, hogy "örülj neki", meg hasonlók!)


2009. nov. 20. 21:49
 1/9 A kérdező kommentje:
Konkrét eseteket is írhattok, amikor láttatok ilyet
2009. nov. 20. 21:50
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Hát én láttam párszor a Keletinél.Fiúk voltak,csókolóztak.Nem tetszett,nem néztem.Ennyi.
2009. nov. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én se láttam sose. Fél évig éltem Budapesten, ott sem láttam, és itt, Pécsen sem. Mondjuk engem nem zavarna a dolog, nekem tök közömbös, szóval még az is lehet, hogy történt ilyen a közvetlen közelemben, csak észre sem vettem.
2009. nov. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én is így vagyok vele.

Nem is igazán figyelem.

Csak fura, hogy sokan emlegetik (akár pozitív, akár negatív színezettel), de nekem eddig egyszer se tűnt fel. Sőt, még olyan emberrel sem találkoztam, akiről tudtam, hogy homoszexuális (vagy biszexuális). Még csak a külseje alapján sem.

2009. nov. 20. 22:21
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is láttam még ilyet,és még emlegetni se hallottam,h bárki mondta volna,h sokszor lát ilyet.Pedig én is sok helyen járok Bp-en.
2009. nov. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
én sem láttam még.
2009. nov. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én se...
2009. nov. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én sem láttam:O
2009. nov. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert a többség még mindig nem mer, tart az atrocitásoktól. (Nem csak az a tré, ha ököllel szétszedik az arcod, hanem az is, ha közénk áll valaki, hogy beszállna harmadiknak/megmutatná, mi van a férfiállat lába között.)

Engem meg a barátnőmet gyakran fiúknak néznek, meleg srácpárosnak, így elég kellemetlen tud lenni, ha belénk kötnek. Ennek ellenére láthatsz minket (is akár), villamoson, metrón, gyalog. Nem vájkálunk egymás szájában, de fogjuk egymás kezét/derekát, és szoktunk búcsúpuszit/csókot váltani. :)


Szóval csak nyisd ki a szemed!

Szerintem a tizen-, huszonéves korosztály inkább jár-kel kézenfogva, néha csókolózva, az ilyen korú barátainkról tudom, hogy így csinálnak - a harmincasok már nem nagyon bevállalósok.

2011. ápr. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!