Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az nagyon gáz, ha 20 éves...

Az nagyon gáz, ha 20 éves vagyok és még sose vállaltam diákmunkát, de nem is tervezem?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok (kollégista).
2010. júl. 31. 14:08
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Csak mert körülöttem mindenki diákmunkát vállal, vagy legalábbis szeretne, már kezdem különcnek érezni magam.
2010. júl. 31. 14:12
 2/14 anonim válasza:
Miért lenne gáz? :D
2010. júl. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem is sok ismerősöm iskola mellett dolgozik. De én inkább tanulok és nem folyton bukdácsolok, úgy talán jobban jövök ki (esetleg nyáron valami munka). Amúgy ilyen válság meg hasonló finomságok miatt sokaknak nincs pénze és muszáj dolgozni. Van olyan ismim, aki ha nem dolgozik, elúszik a házuk.
2010. júl. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz!
2010. júl. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát, ha éhenhalsz, és mégse akarsz dolgozni, az gáz. De ha más forrásból fedzni tudod a költségeidet, akkor nem gáz. Persze (saját tapasztalatból mondom) az pénz a legjobb, amiért te magad dolgoztál meg.
2010. júl. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nem
2010. júl. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz, én 19 vagyok és még én se vállaltam soha.
2010. júl. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Csak hogy nem fognak-e "leelkényeztetettezni"?
2010. júl. 31. 14:37
 9/14 anonim ***** válasza:

Én 19évesen vállaltam először. És azt kell hogy mondjam sokkal jobb érzés azzal a pénzzel gazdálkodni amit magam kerestem meg. Tudom ez közhely, de szerintem tényleg igaz.

Én sem voltam különösebben rászorulva arra hogy dolgozzak, csak rájöttem milyen jó ha nem kell kérnem a szüleimtől. Sajnos sokan vannak olyanok is akiknek muszáj dolgozni azért hogy valahogy boldoguljanak. Őket igazán nagyra becsülöm! De a szememben az sem kevesebb aki nem dolgozik, de szorgalmasan tanul.

2010. júl. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én 20 éves vagyok főiskolás nincs rá szükségem, hogy dolgozzak, szorgalmasan tanulok de viszont most nyáron legalább 5 helyre jelentkeztem de le sem sz*rnak. Bármit elvállaltam volna pedig.
2010. júl. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!