Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az nagyon gáz, ha 20 éves...

Az nagyon gáz, ha 20 éves vagyok és még sose vállaltam diákmunkát, de nem is tervezem?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok (kollégista).
2010. júl. 31. 14:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
46%

Gáz ! És ilyenkor nyári szünetben mégis mit csinálsz?

Bár tudod mit jobb is h nem mész, mert csak a tőled szegényebbtől vennéd el a munkalehetőséget!

2010. júl. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Mit csinálok most? Hát semmit. Azért van a szünet, nem?
2010. júl. 31. 17:17
 13/14 anonim válasza:

17 vagyok, sose vállaltam nem is tervezem, nyár van, nem fogok melózni:D

Mondjuk én kiskorom óta összespóroltam annyit hogy nem is vagyok rászorulva.

2010. júl. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

örülj neki, ha nem kell, dolgozhatsz még eleget..

én 2 szak mellett nyomom még a melót is, kész idegbeteg vagyok, sokszor azokon vezetem le a feszkót, akik nagyon nem érdemlik meg:(

amúgy lakótársam ugyanez , mint te.. sose dolgozott, nem is kara, mondjuk ő még suliba se igen jár, egész nap otthon van

multkor azért bas.zott le, hogy miért ég még nálam hajnali 2kor a villany..hát kinek mikor van ideje tanulni..

2012. máj. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!