Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen tisztességes diákmunkát...

Milyen tisztességes diákmunkát vállalhatok a külsőmmel?

Figyelt kérdés

Nagy szükségem lenne pénzre, hogy segítsek itthon. NEM erotikus munkára gondolok, egyrészt, mert 16 vagyok, másrészt, mert erkölcsös. Modellkedni szeretnék, de nem kifutón, mert ahhoz alacsony vagyok (166 centi) és nem vagyok sovány, nőies az alakom. Nem tudom, hol kezdjek neki a keresgélésnek, jelentkezzem valami reklámügynökségnél? De melyiknél? Esetleg hostess munkát már vállalhatok? Tanácsokat, ötleteket kérnék ez ügyben. Nagyon megköszönném, ha ajánlanátok nekem megbízható ügynökségeket.

16/L


2010. nov. 29. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hazay-Decker ügynökség. Ők áruházba is küldenek hostesseket. Náluk érdeklődj a korhatárról. Neten biztos fent van az elérhetőségük.

Vagy van még a Lauritzen. Legalábbis régen volt ilyen.

2010. nov. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Esetleg reklámokban szerepelhetnél.
2010. nov. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Srapnel ***** válasza:
Vagy vállalsz bármilyen más diákmunkát. Egyikhez sem kell rakétatudósnak lenni. Pl. egy cégnél minimális mértékben adminisztrálni, meg fénymásolgatni, stb.
2010. dec. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Iskola mellett az nem megy, meg egy fotózással vagy bármivel több pénzt kapnék
2010. dec. 3. 12:08
 5/11 anonim ***** válasza:

Te mibol gondolod azt, hogy erre van kereslet? Inkabb olyan munkat keress, amire van kereslet is, es biztos jovedelmed lesz.

Egyebkent is, mint irod, hogy egy nyugodtabb munkara lenne szukseged, ne gondold azt, hogy az, amit keresel az nyugodt, vagy hozzad fognak alkalmazkodni.

Nagyon sok becsapas es csalas tortent mar, En nem ajanlanam ezeket az ugynoksegeket, inkabb keress valami normalis diak munkat.

2010. dec. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért akar minden lány modellkedni?
2010. dec. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért pont a külsődből akarsz élni?
2010. dec. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mert az emberek szerint szép és különleges arcom van, amit szeretnék kihasználni, ha már ez megadatott. Tisztában vagyok az értékeimmel, ezért szeretnék fotómodellkedni vagy reklámokban szerepelni.
2010. dec. 3. 18:30
 9/11 Srapnel ***** válasza:
Te tudod. Lehet k*rvának menni már egyből az elején is. Csak ugye ahogy a mondás tartja: aki k*rvának megy, az ne csodálkozzon, ha megb*sszák.
2010. dec. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Menj k*rvának te. Engem nem erre neveltek.
2010. dec. 5. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!