Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy kis faluban lakok, de...

Egy kis faluban lakok, de szeptembertől egy pesti egyetemre fogok járni. Félek, hogy nem tudok majd beilleszkedni, hisz Pest annyira nyüzsgő város, és senkit se ismerek. Ti, hogy meg tudtátok szokni az új környezetet, hogy tudtatok beilleszkedni?

Figyelt kérdés
Mesélnétek a tapasztaltaitokról?
2010. aug. 1. 12:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

ne izgulj :)

a közlekedést kell csak megismerned, hogy ne tévedj el, mással nem lesz gond :) biztos, hogy be tudsz majd illeszkedni, nem te leszel az egyetlen vidéki :)

én is falusi vagyok és budára járok suliba, bár nekem annyival könnyebb, hogy középsuliba is BP-re jártam, de hát azt is meg kellett akkor szokni. szóval nyugi, nem lesz semmi gond :)

annyit tudok tanácsolni, hogy még a beiratkozás előtt menj el a sulihoz bkv-val, ne akkor kelljen még azon is izgulni, hogy ne tévedj el :)

2010. aug. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!