Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van olyan város ami teljesen...

Van olyan város ami teljesen kihalt? Beköltözhetnénk?

Figyelt kérdés

Tehát ahol már ember sem jár... nézegettem de sok van amerikában de ott vannak még tehát ilyen turistákat visznek oda stb... de olyan ahol már rég nem járt senki


Ha van ilyen és van pár vállalkozó szellemű ember ki mehetnénk oda 30 an 40 en és ujra élni a városkában


2011. okt. 13. 20:24
1 2
 1/12 Tom Benko ***** válasza:
Én csak tanyát láttam egy párat errefelé. De oda is mehettek, ha gondoljátok.
2011. okt. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem az nem olyan . De várjatok linekelek hogy milyenre gondolok


[link]


ez vagy



[link]



ilyenekre gondolok, értitek

2011. okt. 13. 20:34
 3/12 anonim ***** válasza:
Én Békéscsaba körül csak tanyákat látok. :)
2011. okt. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De nem kell feltétlenül Mo.-n
2011. okt. 13. 20:46
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Pripjaty pont megfelelő.
2011. okt. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Csernobil?
2011. okt. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Magyarországi példa (igaz nem város, de hasonlít rá):

[link]

2011. okt. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mivoltunk egyszer kirándulni a Katalin bányánál,Mátrában.Na ott van majdnem kihalt lakótelepek,Egy régi omladozó évek óta bezárt bolt,és egy nagyon régi kocsma.A lakótelepen még lakik pár ember.A földszinti lakásból egy 40 év körüli nő volt az ablakban,tőle kértünk útmutatást.Én úgy sajnáltam a nőt.Látszott,hogy már szépen a pohár fenekére nézett,de nem is csodálkoztam ezen,mert én mint turista is úgy éreztem mintha élve lett volna oda eltemetve..Lehangoló volt nagyon.Csak pár embert látunk ott..
2011. okt. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nem gúnyolódni akarok, de vadászni, halászni, gyűjtögetni akartok, vagy mi? Egy ilyen városban hogy lehetne élni? Ez komolyan érdekelne.
2011. okt. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyedül, esetleg kevés fős csoportokkal megoldható lenne, de ez az elhalt városba költözés értelmetlen és hülyeség. Inkább menj a vadonba, és építs magadnak valami állandó lakhelyet, vagy vándorolj. Garantáltan jobb életmód mint amit egy városban élnél le, már csak az is, ha faluba költözöl. Én szívesen költöznék valami hegyi, vagy skót településre.
2011. okt. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!