Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar ha egy...

Titeket nem zavar ha egy nyolc évesnél idősebb néha káromkodik és néhány szavat tudja a jelentését? És néha látom hogy a rokonom laptopján nézi a family Guyt és néhány erőszakos mesét. Engemet zavar mit szóltok?

Figyelt kérdés

2017. dec. 24. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szégyen hol tart a világ...
2017. dec. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ja! én nem is beszéltem csúnyán az u.tesom előtt.. csak az internet, iskolából tanulja sajnos..
2017. dec. 24. 17:23
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A 6 éves unokatesóm a 8 és 9 éves testvéreivel játszott véres, lövöldözős, gyilkolós játékot. Hát én köpni-nyelni nem tudtam.

Káromkodnak is, a 6 éves ugyan nem annyira. Ugyan olyan durva káromkodásokat még nem hallottam tőlük (szerencsére). Bár az is lehet, hogy előttem nem csinálják, mert én szóltam nekik érte.

A south parkot meg family guyt álmukban is nyomják, egy-két olyan videóst is néznek, akiket én szoktam - pedig én 19 leszek.


De a szomszédaimban is látom ezt a tendenciát, főleg, amikor a kislány a barátocskáival hallgatja nagyban a Majkát, meg az olyan számokat, amik egyáltalán nem az ő korosztályuknak szólnak.



De mondok jobbat: Az általános iskolámban volt egy nálam 2 évvel fiatalabb lány, aki negyediked volt, amikor ez megtörtént. Össze-vissza k-rvázott engem egy semmiség miatt, nagyon trágárul beszélt. Később elmondta nekem az egyik barátnőm, hogy az illetékes lány cigizik és iszik is. Hát, mit ne mondjak... Nem tudom, meglep-e valakit ha azt mondom, hogy jelenleg már gyereke is van egy pár éve, suliba nem jár.

2018. jan. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!