Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A pszichológiában hogy hívják...

A pszichológiában hogy hívják ezt a jelenséget?

Figyelt kérdés

Pl.Főleg a mai világra jellemző, valaki utál egy celebet, youtubert, akárhogy is nevezzem, de fórumot nyit neki, hogy ott tárgyalja ki, mennyire utálja. Mint pl. ez:


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tarsasagi-elet__1056..


Vagy ez: https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__sztarok-bulvar__1..


2020. jún. 30. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelenséget nem tudok társítani hozzá, de az egészen elképesztő, hogy valaki ennyi energiát fektet abba, hogy utálkozzon. Ez valamilyen komplexus lehet, vagy épp lát valami olyat ebben a csajban, ami benne os megvan és ezért kivetíti rá. Mindenesetre nem egészséges ennyire fröcsögni egy olyan emberre, akit nem is ismer.
2020. jún. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Megkeseredettség, és lehet, hogy egy kicsit gonosz leszek, és talán +sex hiány. Megérteném, ha a rokona lenne, és ő tette volna fel azokat a baba képeket, de ez a nő senki neki, szóval nem értem. Én is úgy gondolom, és osztom azt a véleményt, hogy amikor másban látunk valamit, az meg van bennünk. Én még ilyen szinten nem találkoztam eddig ilyennel, ez már beteges, amilyen kirohanást rendezett.
2020. jún. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pletykálás, mert az élete annyira sivár-még ha kifelé mozgalmasnak is tűnik-és akkora társas-magányban él, hogy így adja ki a frusztrációját: hogy végre talál valakit akire onthatja az idegi feszkóját.
2020. jún. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Grandiózus nárcisztikus. Nulla önkritika, folyamatosan csak a sértettség, beszűkült tudatállapot, dühöng még mindig egy jelentéktelen dolog miatt, sértett egó, a kritikát nem tudja elfogadni. Tipikus kiközösített, nincs élete, barátnői, barátja, ezért szól bele más életébe. Folyamatos tagadás az élete, nem néz szembe önmagával. Itt is tagad, csupa hazugság az élete. Az élteti, ha mást mocskolhat, tapsikol örömében, hiszen akkor ér valamit, mivel egyébként értéktelennek érzi magát, fejlődésképtelen. Nézd meg a normális hangvételű válaszokra hogy írt... nulla empátia, érzelmi intelligencia nulla. Tipikus nárci: Lehülyézik magára veszi, egy normális ember megvonja a vállát: Jó lehülyéztek, de elmondtam a véleményem, amúgy sem ismer az, aki lehülyéz, miért venném ennyire magamra, ha egyébként nem vagyok az? ebből is látszik, hogy egy beszűkült tudatállapotban van/él, csak önmagával van elfoglalva. És igazából pont az ellenkezője, mint amit mutat. Mint írtam nulla önértékelés, nulla önkritika, nulla önbizalom (grandiózus nárcisztikus igazából nem tudja elfogadni önmagát, nem szereti önmagát, de megtanulta, hogy látszódjon nagynak, erősnek...stb,stb.
2020. jún. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Iligység.
2020. jún. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem régebben úgy hívták ezeket, hogy antifanok és voltak ilyen antiklubbok meg antisite-ok ahol kimondottan egy olyan oldalt hoztak létre, ahol kicsúfolnak egy adott együttest, sztárt meg utálkoznak.
2020. jún. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!