Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez lenne Avramlatosca igazi énje?

Ez lenne Avramlatosca igazi énje?

Figyelt kérdés

Három héttel ezelőtt kitett egy képet Instára, ahol (már megint) a gyerekét tette ki. Már rengetegszer csinálta ezt és én ekkor úgy döntöttem, hogy írok a kommentek közé, hogy azért egy picit visszalehetne fogni ezt a sok gyerek képet, hiszen mégis csak egy alig 2 hónapos csecsemőről beszélünk. Nem megalázó stílusba tettem, hanem mint egy barátnő, aki segíteni szeretne neki. Persze, jött is pár komment Avram csicskás//tól, és én védekeztem. Aztán megjött a nagy Ő, és elkezdett minden zagyvaságot összehordani, hogy én azt akarom beadni másoknak, hogy ő kínozza a gyerekét.


Egy idő után fogtam és letiltottam, mert elegem lett ebből a proli p///ából. Most meg három hét után visszanézzek, hogy lenyugodtak-e már a kedélyek, de még mindig írnak nekem és a kommentszekcióban tárgyalják meg, hogy én egy idióta vagyok.


Bocsánat, hogy egy kicsit pikánsan fogalmaztam, de velem eddig ilyen még nem történt és nagyon felhúzott, pedig én csak jó szándékkal írtam azt, amit írtam. És az a helyzet, hogy én eddig Avramot egy jó humorérzékű nőnek tartottam, nem ilyennek... Úgy látszik, amíg mást kritizál, akkor minden rendben van, de ha más megszólja egy olyan dologért, amit BIZTOS, hogy nem jól csinál, akkor már elborul az agya... :/



2020. jún. 28. 09:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
74%
Hát, mondjuk rá kellett volna hagyni, és nem belekötni mások dolgába.
2020. jún. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
72%
szerintem foglalkozhatnál a saját dolgoddal is. :D
2020. jún. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 A kérdező kommentje:
Persze... ezzel egyet tudok érteni, de szerintem azzal mindannyian egyet értünk, hogy egy 2 hónapos babát, nem kéne folyamatosan az internetre kitenni. Én csak segíteni szerettem volna, mert lehet, hogy jön más valaki, aki nem olyan alamuszi módon fogja elmondani neki az igazságot, mint én.
2020. jún. 28. 10:07
 4/77 anonim ***** válasza:
60%
Húha... Ha ez a csaj az a csaj aki olyan széles szájjal megbigyózott (gondolom videó beállítás) videókat tesz fel eröltetett poénokkal, idegesítő hanggal... hááát, a jó humorú jelző szerintem túlzás. Csak pár videót láttam tőle Facebook-on, de engem irritál. Persze izlések és pofonok. Viszont egyre inkább úgy veszem észre, hogy a nézettségért ma már mindent szabad, és akármilyen jó szándékú vagy (bár nem tudom, hogy milyen szituáció volt, a büszke szülő megmutatta gyermekét, vagy részévé tette egy videónak), lesznek mindíg, akik a torkodnak esve fogják védeni kedvencüket minden vélt vagy valós sérelemért. Azért ne vedd a lelkedre :)
2020. jún. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
46%
Én bírom Avramot. Szerintem azért teszi ki mert eddig is elég sokat megmutatott az életéből, ebbe a baba is mostmár szereplő.
2020. jún. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 A kérdező kommentje:

5. válaszoló


Az oké, hogy 2-3 képet kitesz róla, mert büszke rá, egészséges baba (mert ha nem lenne egészséges, akkor meg arról csinálna egy önsajnáltatós videót), de folyamatosan az már egy picit túlzás...


4.válaszoló


Igen, róla van szó...😅

2020. jún. 28. 10:13
 7/77 anonim ***** válasza:
54%
Hát ne haragudj Kérdező, de sajnos nem volt igazad. Megszámoltam 11 képet tett fel 2 hónap alatt, más egy nap alatt tesz fel ennyit. Másrészről boldog, büszke anyuka miért ne mutathatná meg a boldogságát? Ráadásul, most egy kicsit beszűkült élettérben él, jól esik a külvilággal az interakció, főleg egy ilyen extrovertált csajnak. Semmi ízléstelent, vagy túlzást nem látok ezekben a képekben.
2020. jún. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 A kérdező kommentje:
És arról mit tudsz mondani, hogy egyszer a bejegyzésekbe a gyereke szarát tette ki? Csak azt kitörölte, mert rengetegen írták, hogy ez gusztustalan és storyban elnézést is kért. Interakciót a külvilággal máshogy is fent lehet tartani, nem csak egy gyerekkel. És mint mondtam, az oké, ha 2-3 képet feltesz, de amit ő csinál az helytelen. Valószínűleg egy kis feltűnési viszketegsége is lehet szegénynek. Mindig a figyelem középpontjában akar lenne, és IMÁDJA megmondani az embereknek, hogy mit hogy kell csinálni, és ha valaki nem ért vele egyet akkor vagy rá küldi a buta tinik seregét (tisztelet a kivételnek), vagy "anyukád".
2020. jún. 28. 11:21
 9/77 anonim ***** válasza:
53%

Ebben neki volt igaza. Alig tett fel képet gyerekről. Ha tudnád mások mennyit mutogatják, meg hogy próbálnak belőle hasznot húzni.... Ő meg csak megmutatta, mert eddig is sokat láthattunk az életéből. Persze, hogy mutat róla képet. Mi is a bajod ezzel?

És akik még csak nem is közszereplők, hanem ismeretlen emberek és naponta 20 képet tesznek fel a gyerekről teljesen indokolatlanul az összes fb csoportba? Azokkal nincs bajod, csak azzal, hogy egy youtuber megmutatta a gyerekét a követőinek?

2020. jún. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 A kérdező kommentje:
De most nem másokról beszélünk, hanem róla. Máris ez a "mások is". Ezt e testvéremmel csináltuk mikor 6 évesek voltunk. De szerintem azt, hogy le idiótázzon azt nem érdemeltem meg. De jó, akkor felőlem nézegesd nyál csorgatva, egy 2 hónapos gyereknek a szarát. Ha csak ennyire telik... Hajrá! Istenem, mennyire buták az emberek... A magyar emberek. Na ezért tartunk ott ahol. Magamutogatás lvl 1500 és okoskodás 2IQ-val. Akinek nem inge ne vegye magára. Köszönöm.🙄
2020. jún. 28. 11:41
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!