Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az "Egyetemi Élet" a bulizást...

Az "Egyetemi Élet" a bulizást takarja? És aki nem bulizós, az kötheti fel magát?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Én sem vagyok bulizós, de az egyetemek, főleg a kollégiumok ezer más programot kínálnak fel. Vannak, ahol irodalmi estek vannak, máshol színjátszókör működik, adott ezerféle sportlehetőség, de ezek elvileg bene vannak a tájékoztatóban is, és különben sem bulizni, hanem hanulni megy oda a többség - már azok, aki nem kő gazdagok és nem 8 év alatt akarják elvégezni az alapképzést. Sokszor estig óráid vannak, és örülsz, ha aludni beérsz a koleszba.
2010. aug. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok lehetőség van. Éppúgy van bulizós, tanuló és egyéb elfoglaltságot űző réteg is. Mondjuk ha koleszban leszel, akkor inkább vedelni fogsz, mint tanulni:)

És ha tényleg nem akarsz folyton megbukni akkor érdemesebb tanulni.

2010. aug. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Az hülyegyerek aki bulizni megy az egyetemre nem tanulni. Elég sok az ilyen tahó.
2010. aug. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hétköznaponként a szórakozóhelyek tele vannak egyetemistákkal. Szerintem a bulizás és a tanulás nem zárja ki egymást. Egy kemény vizsgaidőszak után meg főleg ki jár egy kis lazítás. :)
2010. aug. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

én bejárós vagyok, szóval a hétköznaponkénti bulizás nem megoldható... vizsgaidőszak végén vagy néha hétvégente elmegyünk valahova a csoporttársakkal, de tényleg ritkán. és mivel ugye nem vagyok koleszos, a kolibulikból is kimaradok, de nem nagyon érdekel és hátrányom sincs belőle, nem vagyok így se kirekesztett.

szóval, ha akarsz bulizni, akkor mész, ha nem akarsz vagy nem tudsz, akkor nem, nem lesz egyik változatból se hátrányod.

21 L

2010. aug. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Én egyébként kollégista leszek! :S
2010. aug. 2. 16:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Számomra az egyetemi élet nem csak a bulikat jelenti! Jelenti a diákéletet, azt hogy ne csak a szobájában kuksoljon mindenki az órái után, legyen társasági élet, beszélgetés, nevetgélés, egy szóval élettel teli legyen minden, ahova lépek. Én szintén bejárós leszek szeptembertől, amit kicsit sajnálok is, de mivel nem vagyok bulizós én is inkább csak maga az "önállóság" és a kollégiumi élet miatt sajnálom, hogy így alakult, nem a tömérdek buli miatt! :)
2010. aug. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!