Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Budapestiek ti milyennek...

Budapestiek ti milyennek làtjàtok a fővárost?

Figyelt kérdés

Szerettek ott élni?


Mi az amit szerettek benne?

Mi az amiket nem?


Ha ti lennetek a polgarmester miken valtoztatanatok,miket alakitanatok át?


2020. júl. 11. 14:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%
Koszos, igénytelen, tele idiótával, élén a főpolgármesterrel.
2020. júl. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
27%
Koszos, igénytelen, tele idiótával, élén a mindenkori főpolgármesterrel.
2020. júl. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
44%

Mi az amit szeretek benne? Hááát... izéé... Budai hegyeket.


Amit nem: katasztrofális, átgondolatlan, elavult közlekedési hálózat (körutas rendszer, nincs városon keresztülvezető gyorsforgalmi út, csak körbe megy mind, az se gyors), koszos, minden le van térkövezve, pazarló elavult épületek (gangos házak), gagyi tömegközlekedés, hiányzó városi gyorsvasúthálózat, stb.


Ha polgimester lennék, ezeken változtatnék,+ megszüntetném a lakásfelvásárló maffiákat, és a lakáshalmozást.

2020. júl. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%

Sokáig éltem Pesten, már elköltöztem, és nem is költöznék vissza:

- zsúfolt, rengeteg sorban állással

- drága, a szolgáltatások nagy részét úgysem tudod kihasználni

- nehézkes a közlekedés, minden mindentől messze van

- betontenger

- rengeteg rossz paraméterű lakás


Ha én lennék a főpolgármester, inkább élhetőbbé próbálnám tenni a várost, és nem még jobban aláfűteni az ott élőknek...

2020. júl. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Kevés a zöld terület, mindenféleképpen bővíteném a zöld területeket, felesleges építkezéseket leállítanám.
2020. júl. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem. Szeretem a szép épületeit, a hidait, a világörökségi Duna-partot, az utcáit,tereit, az embereket, tömegközlekedésen utazom, ott olvasok, nézelődöm, ha időm engedi, kávéházak teraszán rajzolok, így jó, ahogy van. Az utolsó kérdésre nem tudok válaszolni, örülök, hogy nem az én dolgom, talán néhány busz járatot sűrítenék.
2020. júl. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Akik alapból budapestiek, ők nem igazán tudják értékelni Budapestet.


Én viszont, vidékről származom.Én szeretem a fővárost, szeretek itt élni.

Budapesten akár úgy váltogathatnám a munkahelyeket, mint a zoknit.Ha van diplomád, beszélsz rendesen idegennyelvet, akkor nagyon sok lehetőséged van.


Vidéken meg, lehet akármilyen mérnöki vagy IT diplomád meg C2 szintű angolod, egyszerűen nincsenek szellemi munkakörök.Amik meg vannak, ott meg nagyon gagyi a fizetés.

2020. júl. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Körfolyosos epuletekkel nem tudom mit lehetne csinalni.

Kívül felujjitva gyönyörű meg a lepcsohazuk is,de a lakasok borzalmasak h alig süt be a nap meg mindenki belat,meg nekem azokanal vilaghaborus érzésem van feszt.


Zöldövezet rohadtul hianyzik a betondzsungelbol.Szerintem azt ugy lehetne ha total felszednek a jardakat keskenyebbere az utakon meg megszuntetnenek savokat es ahelyere virágok zöld övezet.


Annyira szomorú h tiszta getto a fovarosunk belvarosa!


Nem minden a polgármesteren múlik,de persze sok igen!


Az h odahugyoznak a jardara,szemethegyek,alkeszok,drogosok,prostik,alvilagi fejek,az hajlektalanok az nem a.polgarmester hibaja!


Hogy lehet az h Buda nem olyan retkes mint Pest?!


Vagy Budan van zöld övezet akkor Pesten miért nincs? Margit sziget Varos liget nem elég,ne gyertek azzal!


Meg az a sok halom retro igenytelen vendeglato1hely,hanynom kell tole. Romkocsma,nekem nem jön be,csöves szinvonal.Nyilvan aki ehez van szokva az vedi,annak nincs osszehasolnitasi alapja.


Hogy lehet az h a videki varosok szépen rendbe vannak teve,szines terkovek,viragok..Pest meg nem képes rá?

2020. júl. 11. 15:16
 9/18 A kérdező kommentje:

Na meg az utak parkolok ! Nem igaz h nem lehet parlolohazakat építeni a sok romos vagy ures teruleten!


Nem igaz h betondzsungel a metrohalozat meg alig van metro!


Más varosokban rengeteg van!


Nem igaz h nem bírnak aluljarokba mozgolepcsoket tenni,folyton caplatni kell a csomagokkal fel le.


Ha ezekre gondolok akkor hanyadek az egész polgarmesteri vezetes es mindig is az volt,es az latszik h magasrol tojnak a lakosokra akik ott kozlekednek! Mindet el kéne onnan1hajtani a fenébe!

2020. júl. 11. 15:21
 10/18 anonim ***** válasza:
49%
Egy potenciálisan gyönyörű város amit megnyomorit a balkáni politika.
2020. júl. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!