Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Dunántúliak és a Budapestiek...

A Dunántúliak és a Budapestiek "lebuktak", hogy mégis külföldről volt a pénz, ami most már nincs?

Figyelt kérdés

[link]

A "fejlettebb" régiókban volt a legnagyobb a visszaesés. Pedig eddig csak azt lehetett hallani, hogy ott mennyivel fejlettebb a gazdaság.

Ez felér egy lebukással? Ezek szerint mégsem ők termelték a GDP-t, hanem külföldről lapátolták haza :D



2020. máj. 28. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Kelet-Magyarország eleve nem volt fejlett, így nem is tudott nagyot zakózni.
2020. máj. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Ez felér egy lebukással? Ezek szerint mégsem ők termelték a GDP-t, hanem külföldről lapátolták haza :D"


És ez miért rossz, vagy újdonság? Régóta tudott, hogy a magyar gazdaság kitettsége kb. 50%-os.

2020. máj. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Itthon vagyok és nem csinálok semmit. Apósom egész nap a kertet rendezi.

Ha esik az eső akkor az én teljesítményem 0,1%-t esik vissza miatta, apósomé meg 70%-t.

Jaj, tényleg, mennyire lebukott apósom, hogy nem is dolgozik, a kert csak azért volt eddig is rendben mert a szomszéd átjött megcsinálni!

Ja, nem.

Csak annyi hogy a semmiből nem lehet visszaesni - csakis a valamiből. Vagyis ahol eddig is nagy volt a teljesítmény, ott van visszaesés - ahol eddig sem volt, ott nincs minek leállni.

Tényleg nem értem. Összeültök és sorsoltok hogy kinek kell a nap legnagyobb butaságát beírni a gyakorira és most te jöttél?

2020. máj. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A GDP- nem lehet lapátolni, az max a hazautalt pénzek, vagy zsebben hazahozni.


Ha leáll az Audi még a környezete, az kilátszik a hazai összteréken is, nemhogy a megyein!

2020. nov. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!