Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapestiek, haragudtok...

Budapestiek, haragudtok Orbánra, amiért bosszúból ott tesz alátok, ahol csak tud?

Figyelt kérdés

Én debreceni vagyok, és minket gazdaságilag nyilván jól érint, hogy a Fidesz politikai okokból próbál minél jobban benyalni nekünk, de valami elképesztően undorítónak találom, ahogy szándékosan kib*sz az ellenzéki városokkal, főleg Budapesttel.


Nem, nem vagyok MSZP-s, és engem nyilván nem is érint személyesen Karácsony Gergely megválasztása, de azért mégis egy országról van szó, az én országomról ès a hányinger elfog arra, ami itt megy, egyszerűen el sem tudom hinni, hogy sokan tapsolnak ehhez a rosszindulatú politikához, a fidesz ovis színtű játszmáin, azon a mérhetetlen önzetlenségen, hogy mindenki dögöljön meg, csak hadd nyomják le az ellenzéket.


Esküszöm, szégyellem magam, hogy ez megy itt és hogy sokakat nem zavar, milyen viselkedést folytat a kormánypárt, hogy ilyen feltűnően, bármiféle szégyenérzet vagy takargatás nélkül tesz alá a fővárosnak, csak mert ellenzéki vezetőt választottak.


Ti, budapestiek, mit éreztek ennek kapcsán? Függetlenül attól, milyen párthoz húztok.



2020. jún. 22. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Én karigerire haragszom,meg azokra akik rá szavaztak.
2020. jún. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Ezért kellene már eltakarítani ezt a mocsok bandát, azt hiszik övék az egész ország, meg a pénz, meg az emberek. Hát rohadtul nem. Kormányt választottunk (már aki, én ezeket sose választanám), nem királyt meg diktátort. Kicsit el vannak tévedve.
2020. jún. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Ellenzékiként mondom, hogy nem volt jó stratégiailag Karácsony megválasztása. Nem nyerő, hogy ellenzéki a városvezetés úgy, hogy a kormány nem ellenzéki. Ez azt eredményezi, hogy a 2022-es választásoknál a Fidesz azt akarja majd kihozni, hogy az ellenzéki vezetés még Budapestet sem tudja irányítani, az országot sem tudná. Ezért tesznek is, hogy bebizonyosodjon. Csak az emberek isszák meg ennek is a levét. Inkább Tarlós lett volna.
2020. jún. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
Kíváncsi volnék, hogy aki ilyen nagy arccal diktátorozik, az a Rákosi- vagy Kádár-rendszerekben is ilyen nagyhangú lett-e volna :) Ugye, hogy nem? :)
2020. jún. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%

Megint ez az ostoba szövegelés. Mi az amiben a kormány Budapest ellenében tett volna?

Ugyanúgy és ugyanazt a bevételt veszi el minden nagyobb várostól és ugyanúgy a járványhelyzet miatt. Mindenhol az országban ugyanúgy lehet pályázni azokra a pénzekre amik ebből a keretből vannak/lesznek meghirdetve.

Folyik az Egészséges Budapest program, éppen a főváros mondta le a dél-budai centrum kórház építését, a főváros állította le a Liget beruházásait, a főváros akarta megakadályozni a csepeli nagy beruházást.

Azon kívül hogy Karigeri telesírja a facebook-ot, semmi bántalom nem éri a fővárost. Tényleg olyan hülyének néztétek a kormányt, hogy majd többet ki tud szedni a költségvetésből, mint amennyit Tarlósnak sikerült, egy olyan főpolgármester, aki az első pillanattól ellenséges médiakampányt folytat ellenük?

2020. jún. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

A nap mondata:


"Nem nyerő, hogy ellenzéki a városvezetés úgy, hogy a kormány nem ellenzéki."


:)))))))))))))))))))

2020. jún. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

orbánra, a komcsi felcsúti KISZ titkárra, már 2011 óta haragszom, akkor döntöttem el, hogy a fidesz nekem a maszop mellé kerül, a soha nem szavazok többet rá dobozba (mondjuk maszopra nem is szavaztam soha).


Az biztosítható volt, hogy a fidesz direkt alá fog tenni budapestnek, ahogy minden helynek ahol nem fideszest választanak meg. A komcsik így működnek. Így működtek mindig is.

2020. jún. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
A Budapestieknek ki kell tartaniuk 2022-ig, amikor ugyanis szinte biztosan kormány váltás lesz !
2020. jún. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%

Igen haragszunk. Karácsonyra.


Orbán állíttatta le a szuperkorház építését?

Orbán vett feleslegesen nem minősített teszteket?

Orbán verte el a Tarlós Lánchídra összegyűjtött pénzt?

Nem.

2020. jún. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
Haragszunk. Orbán mindenkit becsapott, most mindenkit ellenségnek tart. Ideje volna távoznia, mostmár nem hiteles vezető.
2020. jún. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!