Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miket csináltatok a szabadidőt...

Miket csináltatok a szabadidőtökben 8 éves korotokban?

Figyelt kérdés
Milyen hobbitok volt, mikkel töltöttétek gyerekként a szabadidőtöket?

#Gyerekkori, hobbi
2020. júl. 24. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Olvastam, balettoztam, zongoráztam, fuvoláztam, énekeltem, rajzoltam, festettem
2020. júl. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Olvastam, vagy a barátaimmal játszottam.
2020. júl. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokat olvastam, és rajzoltam. Fantáziáltam és regényeket írtam. Néha csak feküdtem a szobában a plafont bámulva, és a saját történeteimet hallgattam a fejemben. Sokszor az olvasott regények főhőseinek képzeltem magamat, és fejben narráltam az életemet, mintha valaki más lennék. Jó volt, régen volt.
2020. júl. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Olvastam, játszottam a kutyáimmal, rajzoltam, festettem, bújtam a földrajzi atlaszt, festékszóróval festettem a ruháimra.
2020. júl. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokat olvastam, babáztam, pónikkal játszottam, barátaimmal fogócska, bújócska, “kincskeresés”, matricagyűjtés
2020. júl. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Olvastam, az osztálytársaimmal mászókáztunk-rohangáltunk a játszótéren, vagy otthon játszottam a cicánkkal. Tévét akkoriban sem néztem, azóta sem szoktam rá.
2020. júl. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

- Legóztam, amikor csak lehetett. Számomra olyan volt, mint egy drog.

- Barátaimmal bicikliztünk, néha fociztunk.

- Leginkább esténként tévéztem, illetve miután már volt videónk, néha megnéztem rajta a kedvenc filmemet.

2020. júl. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

TV-ztem(még számítógépünk akkor nem volt), játszottam. Játszótéren soha nem voltam, de otthon voltak jó játékaim, kirakósoztam, Kinder figuràkkal játszottam, történeteket találtam ki, mesekönyvet olvastam. Néha rajzoltam is, volt ilyen màgneses táblám, azon imádtam rajzolni, meg ilyen màgnesrudacskàim, azokból építettem mindent. Tàrsasoztam.

Tíz éves voltam, amikor számítógépet kaptam, akkor nagyon ràfüggtem évekre a Farmerama-ra, azzal játszottam állandóan,meg tv-ztem, de azért jutott idő rendes játékra is, mint kirakós, stb.

2020. szept. 7. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!