Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért tiltanak le facebookon...

Miért tiltanak le facebookon olyanok akiket nem ismerek?

Figyelt kérdés

2020. aug. 1. 00:08
 1/6 anonim válasza:
Engem a saját unokatestvérem tiltott le minden ok nélkül, kb. 2 évben egyszer ha találkozunk ünnepek alatt. Fogalmam sincs miért.
2020. aug. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Engem olyan tiltott le ő sem ismer és én sem ismerem. Kíváncsi lennék miért.
2020. aug. 1. 00:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem ismeritek egymást, hogy jutott eszedbe pont őt megnézni, hogy letiltott-e? Egyáltalán miből következtetsz arra, hogy le vagy tiltva? Lehet, hogy csak úgy van beállítva, hogy csak az ismerősei lássák a dolgait.
2020. aug. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Hogy ne lesd az oldalukat. Mert láthatóan vizslatod őket.


Ha buta vagy-arról senki nem tehet:D


*Engem olyan tiltott le ő sem ismer és én sem ismerem.


Ha te nem ismered, akkor honnan is tudod, hogy le vagy tiltva?:D

2020. aug. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Párom mutatta hogy valaki lájkolja és nekem nem mutatja aki be lájkolta.
2020. aug. 1. 14:06
 6/6 anonim válasza:

És téged ez miért érdekel annyira, ha nem ismered?

Én például csak közelieket hagytam meg, párom csinált egy új profilt, ahol felvett kb 30 személyt. Senkit nem jelölünk, senkit nem fogadunk el, csak ha nyomós indok van rá, beszélgetnünk kell a messengeren.

Amúgy még a szőr is feláll a hátamon a like témától és mindenkitől, akinek ez a fontos. Ha valakinek like kell 2020-ban, ahhoz hogy megelégedjen, és azoknak a számától többre tartja magát, azt nagyon sajnálom.

Eleve azt sajnálom, hogy ilyen világban élünk. Nyomni kell a fb-t, görgetni, likeolni, a valós emberi kapcsolatok értéke meg 0. Néha elképzelem mi lenne, ha megszűnne hirtelen a fb, instagram és minden hasonló szociális baromság oldal. Eltűnne a sok like, sok netes imádat, és mindenki kénytelen volna visszatérni az alapokhoz, a személyes ismerkedéshez. HU, DE JÓ IS VOLNA!

2020. aug. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!