Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tiltanak le feszt...

George1113 kérdése:

Miért tiltanak le feszt Facebookon?

Figyelt kérdés
Reagál a képemre, be jelölöm hogy meg kérdezzem miért, tök normálisan, mert nem ismerem. Bejelölöm. Rögtön vissza is jelöl. Egy nap után csak rákérdezek, egyből nem hogy ne vegye tolakodásnak. Rákérdezek, ugye semmiről nem tud az egészről. Szerintem az nem véletlen hogy regal rá, főleg úgy hogy nem lájk jel hanem hangulat jel. Tök normálisan rákérdezek, ő elkezd szűk szavúan bunkózni. És erre letilt. De ha bejelöltem és ő vissza jelöl, de miért ha nem tart szimpatuksnak? Én fiú, ő lány volt. Ja,minden hülye beképzeltnek lehordott pedig, nem is ismer, és normálisan írtam neki. És ő leírta a mondókáját és tiltás. Hát nem tudom miért. Tudnátok adni tippeket? Mert én nem tudom hová tenni ezt azt egészet.
2020. jan. 5. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Aki idegenek keleit likeolgatja, aztan ha bejelolod es visszajelol - attol milyen kovetkezetesseget varsz? :D
2020. jan. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*kepeit
2020. jan. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat légyszi!
2020. jan. 5. 20:04
 4/9 A kérdező kommentje:
Arra, hogy legalább ha van egy okom bejelölni és rákérdezni, de bunkózzon, főleg úgy, hogy vissza is jelöl!
2020. jan. 5. 20:06
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor már válaszoljon normálisan. Meg miaz hogy én hülye peképzelt vagyok? Akkor kellett volna neki erre rájönnie mikor visszajelölt é s a képemet reakciózta!
2020. jan. 5. 20:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért jelölsz be olyan embert akit nem is ismersz?
2020. jan. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És ő miért reagál a képemre ha nem ismer? 2 oldalú, nem egy. És akkor ő miért igazol vissza ha NEM ismer b***a meg! És ha normálisan írok miért flegmáz mire jó ez?
2020. jan. 5. 20:22
 8/9 anonim ***** válasza:

1. Attól, hogy reagál egy képedre, az nem azt jelenti, hogy akar tőled valamit.

2. Ha nem tetszik, hogy ismeretlenek is reagálhatnak a bejegyzéseidre, akkor ne tedd nyilvánossá.

3. Mi honnan tudjuk, hogy miért jelölt vissza? Lehet, hogy ő mindenkit visszaigazol.

4. Bejelölés nélkül is írhattál volna neki egy üzenetet.

5. Engedd el inkább ezt az egészet.

2020. jan. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazd van. Csak idegesítőek.
2020. jan. 5. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!