Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hova menjek ismerkedni, ahol...

Hova menjek ismerkedni, ahol aránylag rövid idő alatt egy nagyobb közösség személyesen is megismerhetne?

Figyelt kérdés

Fotós vagyok, külföldön élek már pár éve. Otthon az egyetemi évek alatt rengeteg ember megismert, és azóta is tudják, hogy fotózom, sokan máig megkeresnek. Idekint nem ismer engem senki, és hiányzik - szívesen szereznék új barátokat, és a felkéréseknek is jót tenne.

Várom a tippjeiteket, előre is köszi! :)



2020. aug. 4. 01:40
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Gyere haza.
2020. aug. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
Galériák?
2020. aug. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

szokások, ízlés, érdeklődési kör, értékrend szerint egyház, sportegyesület, színjátszó kör, üzleti kamarák, konferenciák, stb.

érdemes körülnézni, milyen helyi FB csoportok, események vannak, Meetup.com események, stb.

2020. aug. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Érdeklődési körödnek és hobbidnak megfelelő helyekre járni lehet sportolni, vagy olyan elfoglaltságot keresni ahol több ember van mert több személy kell hozzá.
2020. aug. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
illetve, ha már egyszer bejött az egyetem, akkor miért ne működhetne újra? keress egy iskolát, tanfolyamot, ahol új dolgokat tanulhatsz (pl. marketing) és egyúttal megismerhetsz új embereket az új közegedben?
2020. aug. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!