Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az internetes művészoldalakon...

Az internetes művészoldalakon található furry témájú rajzokon lévő antropomorf figurák azok állatszerű emberek, vagy emberszerű állatok?

Figyelt kérdés

Most találtam rá erre az érdekes internetes szubkultúrára és felmerült bennem az a kérdés, hogy a furry rajzokon lévő, két lábon járó karakterek azok állatszerű emberek, vagy emberszerű állatok?


Mert a furryk a való életben állatjelmezekben is szoktak járni, de azt nem tudom, hogy a különböző internetes művészportálokon lévő alkotásokon állatszerű emberek, vagy emberszerű állatok találhatók-e.



2020. aug. 4. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hol látni ezeken az ábrákon az emberit ?

Inkább az állatvilág,humorosabb,kedvesebb megjelenítése.

2020. aug. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Emberszerű állatok.


Magát a furry szót 2 dologra is értik:

- Magár a karakterre. (Pl egy emberszerű róka)

- Azokra az emberekre akik szeretik az ilyen karaktereket. (És ezek között vannak azok, akik be is öltöznek ezeknek a karaktereknek)

2020. aug. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Maga az antropomorf szó emberszerűt jelent, ami szintén mutatja, hogy emberszerű állatok.
2020. szept. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
A furry kultúra alapja, hogy az állatokat az ember vagy az fölötti szintűnek tekintik, tehát csak is állatok lehetnek akiknek emberszerű vonásai vannak és fordítva nem.
2020. dec. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!