Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az basszus hogy...

Miért van az basszus hogy írok egy kérdésre egy normális választ (tényleg segítség céljával), esetleg tapasztalatot s egyből már értékelnek is le?

Figyelt kérdés
2020. aug. 4. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Linkeld be, hogy mely kérdésre milyen választ adtál. Egyáltalán nem biztos, hogy értékes és értelmes választ adtál, elképzelhető, hogy csakjj te tartod annak.


Nos?

2020. aug. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Én se értem, előbb válaszoltam egy kérdésre, próbáltam bátorítást bele írni és hogy családban is volt hasonló dolog erre lepontoztak. :'D xD pedig nem sértegettem, nem vontam kérdőre se...
2020. aug. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Nem vagy szimpi a 3 itteni libának:D
2020. aug. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
Jah, én sose nézem az értékelést. Magasról teszek rá, hogy noname arcok mit csinálnak a válaszommal. És ha 0? 😂 Akkor holnap nem eszünk, vagy mi lesz?
2020. aug. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Azért, mert ebben a rovatban csak akkor kapsz zöld pacsit, ha a többség véleményén vagy. Akkor is, ha tévednek.
2020. aug. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!