Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Az interpals. Net-en aki fent...

Az interpals. Net-en aki fent van. Milyen a tapasztalatotok? Normális emberek is vannak fent?

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jók vele a tapasztalataim - három emberrel kötöttem ott tényleg szoros barátságot (napi szinten írunk egymásnak), rengeteggel beszélgettem. Vannak "nem normálisak" is, de nem nagyon zavaróak.
2012. jún. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Leírnád, hogy kerested meg a megfelelő embereket?


Az itt leírtakat követtem livemocha-n, de nekem 20 levélből 3 válaszolt kb.

[link]

2012. jún. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyan embereknek írtam, akikkel volt miről beszélni, sok közös volt bennünk, és nagyjából úgy gondoltam, én is érdekes lehetek a számukra. Én se mondom, hogy mindenki válaszolt, olyan 50%-os az arány...
2012. jún. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is azt mondanám, hogy 50%-os.. alapjában véve jó oldal, általában normális emberekkel, csak ki kell fogni őket ;) de én is szereztem két nagyon jó barátot ^^
2012. júl. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

50%??

nekem jó, ha 5%... :(((

pedig nem hóvarjúzok, hanem amit ti is, olyanokat kerestem akikkel biztos van közös téma és azzal kapcsolatban írtam :/

Az a kevés válaszoló többsége is olyan, akiktől a helyi szokásokat, kultúrát kérdeztem és semmi közös téma nem volt...

2013. dec. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!