Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik latin tácot érdemes...

Melyik latin tácot érdemes először megtanulni, illetve hol?

Figyelt kérdés

Bár nem vagyok egy táncos lábú alkat, úgy gondolom elég hasznos lenne csajozás miatt is valamilyen latin tánc elsajátítása. Egy külföldi ismerősöm múlt héten elvitt egy ilyen latin buliba, de szégyelltem magam, hogy nem tudtam táncolni, és inkább csak dacoltam is önmagammal, hogy márpedig ha én nem tudok táncolni, nem most fogok megtanulni.


2 éve próbáltam a salsát tánciskolában, de az oktató többször is elmondta, hogy a lábaimat nem tudom megfelelően koordinálni a sokadig óra után se, bár én mindig azt éreztem, hogy magamhoz képest fejlődök...


Szóval, szerintetek van olyan táncsuli Budapesten, ami tényleg a -10-es szintről indít, nem túl drága, jófejek az oktatók és a közösség is. Illetve melyik táncokat lenne érdemes megtanulni?



2020. aug. 16. 00:11
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Menj el egy cigánybálba, úgy fogsz kijönni mint egy professzionális.
2020. aug. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kubai salsát ajánlom neked. Gyökér volt az oktatód, hogy oltogatott, elvégre az ő feladata lenne, hogy megtanítson...

Karibi tánc klub vagy Mojitó tánciskolát ajánlom, de van még más jó, attól függ hol laksz.

2020. aug. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én a Goldance Tánciskolát ajánlom! Nagyon jók a salsa tanárok, minden óra jó hangulatban telik sok bulit is szerveznek, ahol tudsz gyakorolni, illetve táborok is vannak! (nyilván, ha nincs covid) :))
2020. dec. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Goldance TSE-nél egyébként rocky, bachata, kubai/vonalas salsa, west coast swing és társastánc közül választhatsz. :))
2020. dec. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!