Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Akik szerint a bűnöző cigányok...

Akik szerint a bűnöző cigányok tehetnek arról, hogy előítéletek vannak a normális cigányokkal szemben is, azok ezzel is egyetértenek?

Figyelt kérdés
Az erőszakoló férfiak tehetnek arról, hogy a normális férfiakról is feltételezzük, hogy erőszakot követhetnek el.
2020. okt. 1. 12:44
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint akkor a meleg férfiak a veszélyesek, nem a heterók.
2020. okt. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Szerintem a heteró nők is nagyjából ilyen arányról számolnának be.
2020. okt. 1. 13:42
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
12: Elég sok heteró (heteró életet élő férfi, házas férfi) jár pasikhoz. Szóval annyira nem egyértelmű, hogy ki kicsoda :D
2020. okt. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Így van, én is szexeltem már házas férfivel.
2020. okt. 1. 13:45
 15/32 anonim ***** válasza:
84%
Akkor ezek szerint mégse heterók.
2020. okt. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező, de a személyes tapasztalataid nem elegek konzekvens statisztika előálításához.


Egyrészt, ha valaki erőszaktevő, az valószínűleg nem egyszer tesz erőszakot egy emberen, hanem sorozatosan követi el a bűntettet, így az áldozatok oldaláról történő számszerűsítés fals eredményeket hoz.

Másrészt regionálisan is lehetnek eltérések.

Harmadrészt a szexualitást tekintve sem zárható ki statisztikai eltérés, hisz tolerancia ide oda, a homoszexualitással mai napig járnak kissebb atrocitások, és járhat frusztráció, ami növeli az erőszakos hajlamok felszínretörésének esélyét.

2020. okt. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mert a férfierőszaknak genetikai oka van. Ahogy a felnőtterőszaknak is. De nem a bűnözők miatt vannak előítéletek, hanem a cigány kultúra miatt.
2020. okt. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
És amikor olyanról olvasunk, hogy egy 12 fős izraeli turistacsoport megerőszakolt egy brit nőt, akkor azt szépen statisztikai hibának tekintjük? Ha egy 12 fős férfitársaság minden tagja aktív résztvevője volt az erőszakolásnak, és egyikük se ellenkezett, vagy hívta a rendőrséget, akkor észszerűen 100% környékén vannak azok a férfiak, akik megtennék az erőszakot, ha alkalom adódna rá.
2020. okt. 1. 14:00
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Erre mondtam hogy regionális külömbségek vannak, és azt is hogy az egyedi esetek önmagukban nem precedensek egy statisztikában, és hogy az áldozatok oldaláról téves statisztikai adatokat felálítani.

Kérdező feldobtál egy példát ami minden statisztikai szempontból hibás.

2020. okt. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

Értem, amit mondasz, de te is hibázol a statisztikában.


"Egyrészt, ha valaki erőszaktevő, az valószínűleg nem egyszer tesz erőszakot egy emberen, hanem sorozatosan követi el a bűntettet, így az áldozatok oldaláról történő számszerűsítés fals eredményeket hoz."


Nem hoz fals eredményeket, mivel a 45 darab nem erőszakoló partnerem is szexelt további emberekkel. Nem mondhatod, hogy az 5 erőszakoló kétszer van számolva a statisztikában, ha két embert erőszakolnak meg, mivel a 45 nem erőszakoló is kétszer van számolva, ha két emberrel feküdnek le.

2020. okt. 1. 14:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!