Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az normális hogy teljesen...

Az normális hogy teljesen tisztában vagyok vele hogy a Fidesz eléggé korrupt, de mégis hűséges szavazójuk vagyok mert egyetértek a nemzeti gazdasági politikájukkal?

Figyelt kérdés
Akkor én egy birka vagyok most? Vagy mi?
2020. máj. 16. 02:49
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Normális. Úgy szavazol ahogy jónak látod. Sokan vannak, akik szerint a Fidesz még így is a kisebb rossz. Én inkább az ellentáborhoz tartozom, de ettől függetlenül el tudom ismerni hogy vannak dolgok amit jól csinálnak.
2020. máj. 16. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15%
Ez csak duma hogy a Fidesz lop. Nézd meg az ellenzék mennyit lopott úgy hogy nincsennek hatalmon. Az nem semmi. Igazából mindenki korrupt valamilyen szinten. Szóval nem ennek kell meghatároznia hogy kinek az oldalán állsz. A politikában ahogyan az életben is mindenki jatsza az ártatlan kis barányt, közben viszi haza a feleségének az ezermilliárdokat.
2020. máj. 16. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
92%
Az mitől hatékony nemzeti gazdasági politika, hogy orrba-szájba támogatják a multikat, de nem lettek magas hozzáadott értékű, exportképes magyar cégek tíz év alatt sem?
2020. máj. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy normális e, de legalább őszinte. Az is érték.
2020. máj. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem tudok olyan vezetésről az emberiség történetében,országunkéban meg főleg nem, amelyik valamilyen szinten nem volt korrupt.

Csak álmodoztok,majd felébredtek.

2020. máj. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!