Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akárhányszor változik Orbán...

Akárhányszor változik Orbán politikája, a Fideszesek mindig egyetértenek vele ez normális?

Figyelt kérdés

Úgy látom, hogy manapság nem ÉRTÉKEK alapján szavaznak az emberek, hanem vakon hisznek az adott pártokban.



Amit észrevettem, hogy Orbán bármit mondd, a szavazói mindig egyetértenek vele. Ha nem szimpatizál az oroszokkal,akkor jól teszi, ha oroszbarát jól teszi.


Régen Orbánt azt mondta, hogy nem pártja az egykulcsos adónak, a Fidesz tábor akkor még köztük én is, a többkulcsos adót támogattuk, erre bevezeti az egykulcsos adót, igaza van.


Ha 2015-ben világkvótát javasol igaza van, elutasítja a kvótát igaza van.


Migránsokat NEM HOZUNK BE, igaza van, majd beenged 1200-at, igaza van.


Soros ösztöndíj ha ő kapja rendben van, ha az ellenfél kapja akkor Soros-bérenc.



Jó ez így? Nem kéne racionálisan gondolkodni, és nem mindent elhinni kormánytól függetlenül?



2018. nov. 22. 13:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
9%

Világkvóta allatt: amerika miatt mennek el az othonukbol fogadja be amerika a jelentése


Ééeeeees már nyomhatod a pirosat :p

2018. nov. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%

A fidesz nem értékeket követ, hanem vezért.

Így aztán hagyományos értelemben nem párt, hanem érdekszövetség.


Nekik ez így jó. A szavazóik pedig azt hiszik, hogy nekik is így jó. Ezért vannak még hatalmon.

2018. nov. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
70%
A fideszesek Vitor hűbéri szolgái, nem gondolkodnak, bármit megtesznek, amit a gazda kér...
2018. nov. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
87%
Egy másik kérdésnél mondta egy fideszes, hogy lopnak, lopnak, de legalább magyar kezekben van az ellopott pénz és nem a zsidóknál landol. Aki csak ennyit lát a világból, annak szüksége is van egy olyan vezetőre, aki megmondja, mi a(z aktuálisan) jó és rossz, mit kell követni és mit kell elutasítani. Nincs meg az önálló gondolkodás nehézsége, nincsenek kényelmetlen gondolatok, csak engedelmeskedni kell és máris minden jó, amiről rendszeres visszaigazolást is kap. Ezért van sikere Orbánnak, mert tudja, hogy ezeket az embereket kell megnyernie magának és ezek a saját életük árán is megvédik mindentől, még attól is, ami nem is létezik.
2018. nov. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
19%
Én a Fideszre szavaztam és nem illik rám az ami a kérdés alatt olvasható. Nem értek vele egyet mindenben és az idők során már szinte semmiben sem. Szóval itt bukik amit ma 13:24 és amit ma 13:21 írt. Szerintem sokan vannak akik nem értenek vele egyet több mindenben de Fideszesek. Csak hát ugye jó dolog őket ellenzékiként szidni mi?
2018. nov. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
17%
Aki a ma 13:57 válaszomat lepontozta leírná, hogy miért tette. Leírtam, hogy miben téved a kérdező és két válaszadó úgy, hogy én a Fideszre szavaztam. Nem ellenzékiként irkálok a Fideszről.
2018. nov. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Én is sokáig Fidesz párti voltam már csak tudom. :)

2018. nov. 22. 14:28
 8/28 A kérdező kommentje:
Én mint kérdező zöld pipát adtam neked most!
2018. nov. 22. 14:28
 9/28 anonim ***** válasza:
90%
Ha valakinek begyepesedett szektás a gondolkodásmódja, attól teljesen természetes.
2018. nov. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
33%
"legalább magyar kezekben van az ellopott pénz és nem a zsidóknál landol" - megyek Fideszesnek!
2018. nov. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!