Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Angliai settled statusos...

Angliai settled statusos nyomtatvànynàl szàmít hogy egyedül csinàltad vagy segített valaki?

Figyelt kérdés
Miért kérdezik ezt meg? Illetve IPcím vagy bàrmi alapjàn utàna tudnak nézni, hogy pl màs gépén is lett kitöltve a vàlaszokat egy része?
2020. okt. 6. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Én telefonos applikacióval csináltam. Ráadásul egy barátnőm is ugyanazzal a telefonnal csinálta, szóval nem számít valszeg az IP cím.azert kérdezik meg, hogy szükséged van-e tolmacsra hivatalos ügyek intezesenel
2020. okt. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Én is telorol csinálom, de valaki segített benne, még be sem fejeztem.

Ezt alà kell írni egyébként? Ahhoz mit kell letölteni?

Szóval jobb ha azt jelölöm hogy segített valaki?

Ti már kaptatok valami visszajelzést?

2020. okt. 7. 11:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem kell semmit aláírni, a végénél kell csinálni magadról egy fotót, amihez segítség kell, szóval nem aj ha segített valaki, én nem is értem miért akadnek ezen fel...

Én egy hétre rá emailben meg is kaptam a valaszlevelet és a pre-settled státuszt. Igaz ez lassan egy éve volt még a korona előtt, nem tudom milyen gyors lesz az elbírálás most.

2020. okt. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én a képet egyedül csinàltam. Köszönöm a választ megint. Még egy kérdés, ezt évente be kell adni, vagy mennyi ideig érvényes?

Én nem angliàban vagyok, de angliai fennhatósàgú területén, még..

2020. okt. 7. 11:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez ör{k érvényű a pre-settleddel 2 évig, a settled statusszal 5 évig hagyható el az országot. De ha folyamatosan UK-ben vagy nem kell megujitgatni
2020. okt. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Most be jelöltem hogy valaki segített erre kéri az adatait. Pont ezt akartam elkerülni. Visszalépni meg nem tudok... 🤦‍♀️

2020. okt. 7. 12:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!