Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy a romák jól főznek?

Igaz az, hogy a romák jól főznek?

Figyelt kérdés
máj. 1. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Minden nemzetiségnek van a konyhájának elismerésre méltó része. Nekik is. Egyszerű alapanyagokból is tudnak jókat főzni. Az viszont nem valószínű, hogy kivétel nélkül minden szuper és mindegyik jól főz. De ugyanez igaz más népekre is.
máj. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de ezzel sokat nem mondtál... Holnap milyen időre lehet számítani? Hát sokszor süt a nap, de olykor esni is szokott, van hogy meleg van, máskor meg hűvösebb. Néha a szél is fúj. Kb. ilyen a válaszod.

Nyilván nem úgy értettem, hogy minden egyes roma, kivétel nélkül, hanem általában jellemző-e rájuk.

máj. 1. 12:23
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Igaz hogy Szombathelyen/Baján/Ököritófülpösön jó az idő? Ezt kérdezted csak a romák gasztronómiájával kapcsolatban.
máj. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen. Baján szeles, de napsütés, 22 °C jelneleg, Szombathely erősen felhős, 20 °C, Ököritófülpös derült, 24 °C. Azaz mindhárom településen jó idő van, nem esik, kellemes a hőmérséklet.
máj. 1. 12:36
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
Bocs kérdező,de tényleg te nem tetted fel jól a kérdést. Ennek ellenére az első korrekt választ is adott.
máj. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
84%

Akkor okíts bennünket 5-ös! Hogy kellett volna feltennie a kérdést a kérdezőnek?

Mert nekem evidens, hogy általában kérdezi. Hiszen nincs odaírva, hogy kivétel nélkül egyenként mindenkire gondol. Amúgy ha így értette volna, annak a kérdésnek semmi értelme nem lenne.

Erre jött egy olyan válasz, hogy van aki jól főz, van aki nem. Na, erre magamtól biztosan én sem, (meg a kérdezős se) jöttem volna rá, de tényleg! :D

máj. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Elvileg ők sokkal több mindent tesznek bele egy levesbe és jobban megfűzerezik.

Tartalmasabb ételeket főznek.

máj. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
28%
Az első két mondatban benne volt, amit erre írni lehet.
máj. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!