Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valaki olvasta már ezt a...

Valaki olvasta már ezt a könyvet?:Auschwitz,vègállomás-Egy túlèlő naplója a haláltáborból Ha igen,szerintetek érdemes megvenni?jó könyv? 17/L

Figyelt kérdés
2020. okt. 6. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem ismerem, de Dr Edith Eva Eger konyve zseniális.

Le is tudod tölteni.


Ő is túlélő.

2020. okt. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%

Azokat nem olvastam amit írtál de megvettem, és elolvastam

A Mengele lány könyvet. Pénzkidobás volt. Olvasás közben végig az volt az érzésem, hogy amit a könyvben leírtak történetek, már régebben is hallottam a tévében vagy olvastam más könyvekben más túlélők szájából. Nekem az jött le, hogy a könyv írója bár leírt pár esetet amit a könyv túlélője mesélt, de a nagyrészét összeollózta mások történetei alapján. Csalódás volt nagyon.

2020. okt. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A barátomnak szeretném ajándékba ,szoval rosszat nem akarok venni,azèrt kèrdeztem.
2020. okt. 6. 19:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Vedd meg birtalan balázs - sorskönyv nélkül című könyvét inkább.
2020. okt. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

kerdezo 17L!

ajnalanam inkabb a,; krausz-kulka,; "halalgyar" c konyvet!

melle az elhiresult "auschwitz fotoalbumot" azok a fotok onmagujert beszelnek! ott van benne a csaladunk 3/4-e a felvidekrol! az ikrek,a dedike,a nagybatyaim,nenikeim, a karonulo kis akig egy honapos angyalian szep mitzike..................rettenetes ur maradt utanuk!! a csalagunk 93tagjat kuldtek a gazba! egy elte tul a nagypapam!!tetovalt fogolyszama; A 56200 neve; Baruh h'Haim! sajnos egy eve itthagyott minnket 98 evesen!

Baruh Dayan h'Emet....

2021. jan. 11. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!